Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nincs segítsège a...

Akinek nincs segítsège a gyerekek körül,meg amúgy semmibe ti hogy èlitek meg?

Figyelt kérdés
Meddig lehet ezt bírni?Elegem van a fèrjemből is.Nem segít,nem tàmaszom semmibe.Külföldön dolgozott,de most itthon van.Kb.mintha egyedul lennèk ugyanugy a gyerekekkel.Nem làtja meg a nyilvàn valot.Èn adok a kutyàknak enni,fürdetem a gyerekeket,mosogatok,főzok,takarítok.0-24 ben csak itthon,max boltba megyek.Nèha eljàrunk itthonrol,de az is egyutt.Fèlre èrtès ne essèk imàdom a gyerekeimet,nem vigyàzott ràjuk soha senki.5 ève itthon vagyok.Nincs felnőtt tàrsasàgom.Ha a telón beszèlgetek,akkor kiakad hogy megint azt a ku..va telefont nyomkodod.De könyörgom ez az egyetlen "kikapcsolódàsom"😓Egyszer nem mondta volna,hogy szívem menj el egy baràtnőddel ide vagy oda.Beszèlgessetek stb.Egyszerűen nem tudok feltőltődni ès úgy èrzem ebbe a mókuskerèkbe bele fogok hülyulni.Kitalàltam egy hobbit magamnak,amivel egy kis pènzt is kerestem.Az sem tetszett neki,mert biztos pasizni jàrok.Neki semmi nem tetszik ha neki kell a gyerekekkel lenni.Az nem szàmít hogy èn kivagyok.Èn bírom...szerinte.Van màs is ilyen helyzetben?Mi a megoldàs?Mindrnkèlpen szakítàs?Njncs hovà mennem.
tegnap 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos le leszek pontozva, de ez az első gyerek után nem derült ki? Az elsővel fogakozott, csinált házimunkát?
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

A válóperes ügyvédhez! Csütörtök reggel! Mért kell együttélni valakivel, aki gyűlöl és egy ócska szarházi? Hogy keveredtél ezzel házasságba?

Visszamész dolgozni, gyerek meg a bölcsibe.

Kinek a tulajdonában van a lakásotok? A szüleidhez nem tudsz menni? Nem mintha az jó lenne, de innen el.

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Tehát 5 éve otthon lógatodva làbad de a párod a szemét mert nem csinál meg mindent helyetted munka mellett. Remélem.van annyi esze a férjednek hogy már az utódoddal tervezgeti a családalapítást. :)
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Katona Dius ***** válasza:
92%

Kerek perec mond meg neki, hogy neked is kell egy kis énidő, nem vagy háztartási robot. Pár órát ő is el tud lenni a gyerekekkel, ha már megcsinálni megtudta őket. Addig meg menj el valahova feltöltődni. Barátokhoz, rokonokhoz, bámri.

És csináld rendszeresen. Mondjuk kéthetente egy délutánt szánj magadra. Ha te napi szinten kell, hogy mindenki körül helikopterezz, akkor ő is kibír kéthetente egy délutánt.

Ha ez nem válik be, és csak a szája sír, hogy neked még ez sem jár, akkor tényleg a válóperes ügyvéd a megoldás.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Katona Dius ***** válasza:
82%
"Tehát 5 éve otthon lógatodva làbad". Ilyenre mondanám, hogy lógassa már apuka is 5 évig otthon a lábát, úgy, hogy a srácok el vannak látva és ragyog a ház. Dolgozni anyuka is el tud menni. Aztán hazamenni munka után bedögleni a tévé elé.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondta már neki - elutasította, megrágalmazta. Nincs mire várni, Dius.
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Katona Dius ***** válasza:
87%

Mondju sose értettem ezt a felfogást. Nálam még nincs gyerek, szóval saját tapasztalatból nem tudok beszélni, de...

Csillogjon a ház, legyen ellátva a gyerek, legyen megfőzve, utána elmosogatva, éppen csak a kaját ne rágja meg a kedves párja/férje helyett az asszony, legyen széttett láb az ágyban, ha elég idős a gyerek, akkor meg mehet ezek MELLETT vissza dolgozni is, mert ne legyen már otthon ülő kitartott, aki nem csinál semmit.

Annyira nehéz belegondolni, hogy a ruha nem mossta/vasalja/pakolja el magát, az étel nem főzi meg magát, a ház/lakás nem takarítja ki magát, és a két hónapos csecsemő sem eszi meg magától amit elé tesznek?

De a napi 8 órát ledolgozni az nehéz. Meg utána pihenni kell, meg kocsmázni a haverokkal kikapcsolódás képpen.

Pláne ahol anyuka ezek mellett még dolozik is, annak nem kell pihenő? Ezek az emberek amúgy hol élnek? Mit gondolnak?

Mint mondtam, nálunk még nincs gyerek, mindektten dolgozunk, közösen visszük a háztartást és néha még ezt is soknak érzem, ettől úgy el tudok fáradni, hogy nem is tudom, ha gyerek lesz, hogy oldjuk meg, hogy még vele is foglalkozzunk eleget...

tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Te elég szenvedősen fogod élni az életed, míg ki nem repülnek a gyerekeid.
ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Tul vagyunk mindketten egy váláson.Igen,amig dolgoztam is ,addig is így volt sajnos.Hiba volt gyereket szulni neki,ez tèny.A ház közos neèvem van termèszetesen.Monndjuk ha ez láblogatàs ammit csinálok,hát az.A kisebb gyerek most kezd jobban ellenni nèlkulem,eddig volt ,hogy ugy főztem,hogy az oölemben volt.Emeletes a házunk,szoval mire a vègère èrek,kezdhetem előről.Ez az állando kapkodás amiben vagyok,ezt nem kívánom senkinek.Őeg azt hiszi,hhogy dolgozik,ezzel le van minden tudva.🤦Fogalmam sincs mit csináljak,de ezt így tovább nem.

Volt olyan,mikor pici volt a baba,hogy a ruha itt àlt 3 napig mert nem tudtam kiteregetni tőle.Ő meg nem szeret teregetni,így nem teregetett.

ma 03:48
 10/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ember nem vàlik el,mert otthon nem mosogat el a fèrje.Ez nem ilyen egyszerű.Úgy voltam vele,hogy ez legyen a legnagyobb baj.Nem iszik,nem cigizik,nem agresszív.Csak mostanra ku...vàra elfàradtam.Nem is a hàzi munka,azt megszoktam.Hanem inkàbb az,hogy non stop a gyerekek sikítozàsàt hallgatom ès a fèrjem nem tàmaszom.Ez lelkileg nagyon sokat kivesz belőlem.
ma 04:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!