Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinaljak, ha a gyerekem...

Mit csinaljak, ha a gyerekem 30-40 percenkent ehes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 eves kisfiam es igazabol par napja kezdte ezt el, de hulyet kapok tole. Azert ehes ennyire gyakran, mert nem eszik egy etkezesre eleget. Eddig napi 5x leultunk es normalisan evett, most eszik 5 falatot, aztan vege.


Nem akarok ebbe a jatekba belemenni, mert ugy erzem szo szerint az egesz napunk a kaja korul forog. De kozben nyilvan nem tomhetem meg.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Sirva, uvoltve mondja ilyenkor, hogy “nyam-nyam” es maszik az etetoszekbe, egyertelmuen jelzi mit szeretne.


tegnap 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
#7! Ja, értem, csak más f@szával vered a csalánt. Szóval nem rajtad múlik, hogy nem csinál belőled hülyét, mert ha olyan lenne, mint a kérdezőé, te bizony ugrálnál neki, ahogy fütyül, nehogy "éhezzen" 3 órát. Nem napokat🙄
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy növekedési ugrása van- ez nem csak kis csecsemőknél létezik. Kell neki az energia. 2.5 éves kisfiam a múlt hónapban csinálta ezt kb 1 hétig. Többet is aludt. Evett egész nap, már nézni is rossz volt. Hirtelen nőtt is amúgy, mert a 2 éves státuszhoz képest 2.5 évesen 2 cm-rel volt magasabb.

De ebből nem csináltam ügyet, kapott enni. Persze anyós mondta egyből, hogy el fog hízni. Hát nem...

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Bölcsödében járna nem lenne ez Mert Ott eszik reggelit ha nem akkor majd tizorait stb nincs 5 percenként eszünk játék.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fogzás alatt úgy oldottam meg, hogy hideget (vagy hidegebben) evett és minél "pürésebbet" főztem - leves vagy főzelék

Gyümölcsöt pedig újra turmixolva adtam pár napig

tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13, na a bölcsi az pont az a hely, ahol szinte folyton ettek.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jo, de nem fogom beiratni csak emiatt bolcsibe, mostazonnal. Mert 4 napja igy eszik :D

Egyebkent megy majd 2 evesen.


Viszont lehet tenyleg fogzas lesz a dologban, mert elkezdett ma este nagyon nyulkalni a szajaba, amit amugy nem szokott, csak ha faj a foga.

Turmix egyebkent jo otlet, nem is gondoltam ra, koszi!

tegnap 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!