Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a keményedés vagy mi ez?...

Ez a keményedés vagy mi ez? Kb 2 percenként csinálja.

Figyelt kérdés
39+3 napos vagyok,első baba lesz. Eddig is éreztem meg láttam is hogy nyomja magát a baba kifelé oldalra,de ma folyamatosan ezt csinálja. Hatalmas púpom van és nyom oldalt vagy előre + alul borzasztóan fáj. Attól tartok el fog repedni a burok,elképzelhető? Menni alig tudok annyira nyom. CTG-n az ilyeneknél csinálta nekem a görbéket,akkor ez most mi?
2012. máj. 29. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2 percenként keményedsz? Nincs fájásod, nem fáj a derekad?

Ennyitől nem reped el a burok. Úgy látom nem sok van hátra:)

2012. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek a fájások, ha a ctg-n az ilyeneknél csinálta neked a görbéket. Ne idegeskedj először is! Menj be a fürdőszobába, vegyél egy jó meleg fürdőt, vagy zuhanyozz jó sokáig. Ha elmúlik, csak jósló volt! Ha erősödik/rendszeressé válik, akkor itt az idő, lehet indulni! :)

Vagy ha nagyon bizonytalan vagy hívd fel a dokidat/védőnőt/kórházat!

Könnyű, gyors szülést! :)

2012. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A derekam fájdogál,de nem vészes,görcsölni meg nem görcsölök. Zuhanyoztam már meleg vízben ma,de akkor is ezt csinálta.
2012. máj. 29. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan eljön a ti időtök! Figyelj az összehúzódásokra hány percesek. Szülés előtt hasmenés székelési inger. A derekad és a hátad annyira fájni fog hogy tudni fogod menni kell, bízz magadban, én is könnyű szülést kívánok!:))
2012. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
asszem megindulunk lassan a kórházba mert szétszakadok.. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 29. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz időd/energiád/kedved megírod, hogy mi volt?

Könnyű gyors szülést! :)

2012. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem itt hamarosan baba lesz :)
2012. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már biztos megszültél azóta :)
2012. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!