Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy órán belül 3 keményedés,...

Egy órán belül 3 keményedés, enyhe görcsökkel. Nem fáj, csak kellemetlen. Szülés kezdete lehet? 40+3 hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi hetesen sanszos. Szép és könnyű szülést kívánok!
2012. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kell hogy erős fájdalommal járjon?

Köszönöm a jó kívánságot, bárcsak úgy lenne, ha ma megszületne... :)

2012. máj. 8. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy beindult. Nem kell azonnal falrengető fájásoknak lennie. :)

Sok sikert!

2012. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A keményedéseknek egyre gyakoribbaknak kell lennie és erősebbnek? Bocsi a hülye kérdésekért, de már nagyon várom azt, hogy menni kelljen a korházba és végre megszülessen a kisfiam..
2012. máj. 8. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár órában menszesz jellegű kisebb fájdalom volt. A rendszerességet figyeld, esetleg ülj be egy meleg vizes kádba. Ha elmúlik, akkor sajnos még csak jósló.
2012. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg tudni fogod, hogy ez az. Nincs rá jobb kifejezés. Egész más, mint amit idáig éreztél. Tartósabb, határozottabb és szinte másodpercre pontosan jön egymás után X percenként.
2012. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogy vagy??
2012. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy keményedik a pocim, nagyjából óránként 3x! A görcsök még enyhébbek, szóval nem tudom. Már olyan elkeseredett vagyok e miatt. Soha nem indul be a szülés... :(
2012. máj. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!