Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha néha keményedik a...

Baj ha néha keményedik a pocim? Mit jelent a keményedés?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdődőt a keményedés!Amikor feküdtem akkor néha kemény volt a pocim meg orgazmus után bekeményedik de hamar el is múlik!Volt mikor hajnalban sokat forgolódtam és ahányszor megfordultam kemény volt a pocim!26 hetes kismama vagyok és első baba!
2012. máj. 7. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj, sőt ez a természetes. Orgazmuskor meg pláne. :o)

Ezt egyre gyakrabban fogod érezni szülésig már.

Ha egy órán belül több mint 4x tapasztalod, akkor érdemes vele dokihoz menni, különben ne.

Napi 4-5x simán előfordul.

A méhed kezd edzeni.

2012. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, gyakorol a méhed. Esetleg magnéziumot szedhetsz rá, nőgyógyásznak legközelebb mondd.

Általánosságban napi 10 keményedés nem gond. (Nekem napi 50-80 volt a 18. héttől, izgultam miatta, de időre szültem mind a két alkalommal).

2012. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot de csak napi 2tablettát!Az kevés?Szerdán megyek uh-ra és csütörtökön dokihoz megyek mert úgy is kell vizsgálat!Remélem minden rendben van!Akkor mondom a dokinak!
2012. máj. 7. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, melyik készítményből szedsz kettőt, a magnézium tartalma számít, mindegyikben más mennyiség van belőle...
2012. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magne b6-ból szedek amit a 36 hét után nem ajánlott szedni!
2012. máj. 7. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. héttől keményedett, a MagneB6 semmit nem ért, a gyógyszertári Magnesi citricii-t írta fel a dokim, amiben 5x annyi magnézium van és ebből szedtem a 32 hétig 4-5 szemet, mostantól 1-2 szemet kell szednem, aztán meglátjuk.

A dokidnak említsd meg, de nekem is azt mondta, hogy napi 8-10 keményedés elfogadható, ha nem jár fájdalommal.

32 hetes kismama

2012. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!