Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinaljak, ha a gyerekem...

Mit csinaljak, ha a gyerekem 30-40 percenkent ehes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 eves kisfiam es igazabol par napja kezdte ezt el, de hulyet kapok tole. Azert ehes ennyire gyakran, mert nem eszik egy etkezesre eleget. Eddig napi 5x leultunk es normalisan evett, most eszik 5 falatot, aztan vege.


Nem akarok ebbe a jatekba belemenni, mert ugy erzem szo szerint az egesz napunk a kaja korul forog. De kozben nyilvan nem tomhetem meg.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Sirva, uvoltve mondja ilyenkor, hogy “nyam-nyam” es maszik az etetoszekbe, egyertelmuen jelzi mit szeretne.


tegnap 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy most kezdett el válogatósabb lenni, és azért csak pár falatot eszik egyszerre, mert olyan van, amit nem kér? Mi még nem tartunk itt, de itt olvastam, hogy másfél év körül kezdődik sokaknál a valogatossag
tegnap 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát pedig én hagynám kicsit üvölteni. Nyam-nyam majd késôbb. Kaját elrakni, ne legyen látható helyen. 3 óra alatt nem hal éhen a következô étkezésig. Ha egy napig kitartasz, szerintem abba is gagyná ezt.
tegnap 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Na érkeznek már a hagyd csak ehezni a gyereket válaszok...🤦
tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sokszor volt ilyen fogzásnál. Fájt a foga így mimdig pár falat után abbahagyta, aztán perszé éhes volt.

Én adtam neki mindig, ha kért. De kisebb adagokat.

Én is hasonló étvágyú vagyok, ha éppen lebetegedem.

tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Na nehogy éhenhaljon már pár óra alatt... Ha annyira éhes lenne enne mennyiséget, hidd el. Tetszik neki, hogy anya ugrik a nyam-nyamra, és pakolja ki a kaját, ez most az új játék. Ha nem akarod, hogy rászokjon, akkor valahol le kell állítani.
tegnap 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Így van, 2-nek és 5-nek igaza van, meg persze 4-nek is, mert a fogzás más helyzet, olyankor adni kell neki, amikor kér.

#3-nak meg hagyjuk meg, hagy csináljon belőle hülyét a gyereke, kedvére.🤭

tegnap 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
6# belőlem nem csinál hülyét a gyerekem, köszönöm szépen, ő normális mennyiséget evett mindig is, pár óránként...ennek ellenére barbár dolognak tartom, hogy amelyik gyereknek más evési szokásai vannak, a szülei a gyakori szerint akár 1-2 napig is képesek eheztetni, csak hogy akkor és azt egye a gyerek, amikor és amit a szülő akar...
tegnap 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Méresd meg a cukrát.
tegnap 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

7

De itt senki nem beszélt 1-2 napi éheztetésről.

Ezt már te költötted hozzá.

tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ki szoktam egyebkent vinni ugye napi 2x, ilyenkor nem jut eszebe, elvan.

Viszont hiaba telik el 2 ora vagy robb, hazaerunk, 5 falat, aztan kezdodik elorol.


En se tudom megallapitani, hogy szorakozik vagy tenyleg esetleg a foga faj, nem tudom.

tegnap 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!