Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első osztály olyan mint az...

Első osztály olyan mint az ovi kiscsoport? Minden letezo betegseget elkapott eddig a fiam. 8 napot volt iskolában.

Figyelt kérdés
tegnap 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Új közösség, új bacik/vírusok, így simán lehet. Aki érzékenyebb, az így jár, de ebből simán évismétlés lesz, ha így megy tovább.
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekemnél kiscsoporttól 2. osztályig tartott a beteges időszak
tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
És még most jön majd a szezon. Amúgy igen, nálunk is ez van. Megfejelve azzal, hogy a mi tanítónénink azt várja el, hogy be ne vigyük betegen. Ismerősök gyereke másik iskolába ment, ott legalább azt mondták, hogy ne maradjanak otthon minden köhögéssel meg ilyenekkel, csak ha tényleg lázas vagy rossz a közérzetük, mert le fognak maradni. Szerintem iskolában általában ez lenne a normális, nálunk nem. Ha köhögéssel ott van, már ferdén néznek. És akkor a köhögéseken kívül volt már az osztályban aftás torokgyulladás vírus, fosós-hányós már és még csak október én nem tudom hogy gondolja a tanító, hogy csak a minden szempontból tünetmentes gyerekek menjenek be. Szerintem a nagyobbakhoz volt szokva, hogy azok nem betegek már ennyit, mint a 6 évesek.
tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
3-as vagyok, nyilván nem azt akartam mondani, hogy a hasmenéses gyereket be akartam vinni, hanem azt, hogy vannak olyan betegségek, amik miatt tényleg nem tud menni a gyerek és tuti bele fognak esni, de a nyamvadt taknyos-köhögős nátha ne legyen már ilyen, mert akkor az év felét hiányozni fogják!
tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Botrány ami Magyarországon zajlik ebben kérdésben egy sima orrfolyás köhögés sehol nem indok otthonmaradásra akár óvoda akár iskoláról van szó.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most beteg másodjára az elsősöm idén. Sima köhögéssel, enyhe orrfolyással beviszem, de ha lázas, antibiotikumot kap, akkor nem. Nehezítő tényező az úszás, kötelező, de normális hajszárításra nincs idő utána…
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5, semmi botrány nincs benne. Ha kicsit folyik az orra, köhécsel, nem küldik haza.

De ha elmegy egy 100-as zsepi és a tanítót nem lehet hallani a köhögéstől, otthon a helye a gyereknek akkor is ha csak egy nátha. Mert 1, neki is jobb, 2, zavarja a többieket, 3, nyűgös, beteg gyerek nem tud tanulni. Oviban még lefektetik, nem zavar sok vizet, de iskolaban pont nincs erre lehetőség.

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!