Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gyakori a kiscsoporto...

Mennyire gyakori a kiscsoportos korú kisfiúk között a körülmetélt?

Figyelt kérdés

aug. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt honnan tudhatná bárki is? Nem hiszem, hogy van olyan, aki a kicsoportos kisfiúkat kukkolja, hogy milyen a kukijuk
aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szülő,óvónő ,bölcsis dada válaszára számítottam.
aug. 26. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha védőnő is számít. Eléggé ritka, nekem 200 feletti gyermek létszámom van, és 2 gyerkőc van körülmetélve akiről tudok.(6 hós kor után már nem bontom ki őket a pelenkából, így ha az után történt, és anyuka nem mondja el, akkor nem fogom megtudni). Nálam mindkét gyerek vallási okból lett körülmetélve.
aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# köszönöm a valaszod.
aug. 26. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk eü okból körülmetélt a nagy fiam. Jeleztük az óvónéninek, de csak azért, mert héber eredetű neve is van mellé és nem akartam, hogy félreértsék, nem vagyunk abszolút vallásosak. Viszont nem akartam, hogy problémázzanak a Jézuska hozza az ajándékot és karácsony-hanuka, satöbbi miatt.

Ugye előfordulhat, hogy popót kell neki törölni, vagy kisgatyót cserélni, és az akkor bizony látszik, hogy nem olyan.

aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

7 évet dolgoztam kisgyermeknevelőként 1 és 3 éves gyerekekkel. A 7 év alatt 4 körülmetélt kisfiúval találkoztam. Kettő közülük testvér volt és muszlim vallásuak.

A másik két kisfiú egészségügyi okok miatt esett át a körülmetélésen.

aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Még mindig kisebbség, de azért előfordul. Főleg, ha az egyik szülő külföldi, de azért már nálunk is vannak családok, ahol rutin, s nem vallási.
aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka szerintem. 24 gyerekből (11 fiu és 13 lány) csak én voltam. Tehát ez egy 9%-os volt az esetemben. Bár kiscsoportos 2010-ben voltam. Azóta lehet, hogy változott az arány.
szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ? Most megy ovodába a gyermek ?
szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!