Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első ovis nap kiscsoportba?Kin...

Első ovis nap kiscsoportba?Kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Jól
2023. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglepően jól.

Elég visszahúzódó a kisfiam, nem olyan barátkozós, játszótéren is kerüli a többieket, ha olyanja van egyáltalán nem kommunikál, sokkal rosszabbra számítottam.


Először meg volt szeppenve, hogy milyen sokan vannak a csoportban (22 kisgyerek, vegyes csoport, van 6 éves is), az ölemben ült és nézelődött. Volt aki oda jött, kérdezett valamit, mutogatott, de meg sem szólalt:D nagy szemekkel nézte.

Később velem már megnézte a játékokat is a csoportszobában, lelkesen mutogatta, hogy húú de klaaassz, építettünk közösen, jött oda más is, nem foglalkozott vele, de nem is zavarta.

Aztán mentünk ki az udvarra, na ott felszabadult, láttam, hogy vidám, tetszik neki, rohangáltak, hintázott, motorozott egy kislánnyal, homokoztak többen, én félre tudtam ülni és anyukákkal beszélgetni, néha odapillantott, megmutatott valamit.

Ebéd előtt eljöttünk.


Ma fél 10-ig voltam bent vele, mindjárt indulok vissza, ebéd előtt hozom haza. Az udvaron vannak.

Reggel lelkesen mentünk, tudta, hogy el fogok jönni, mondogatta, hogy ne, aztán, hogy siessek. Láttam rajta, hogy kételyek közt van, de nem volt semmi extra. Kiváncsi vagyok.

Holnap már bent ebédelhet, ha akar. Jövő héten pedig aludhat is, az nehezebb lesz szerintem, azt nem akarja egyáltalán.

2023. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Jól érezte magát, de azt mondták, ha enni kell, vagy a foglalkozásokba belefolyni, akkor ezeket nehezményezi. Meglepődtem, mert a bölcsiben jó evő volt, és a fejlesztéseken is többnyire aktívan résztvett. Nálunk nincs beszoktatás. Reggel beadtam, ebéd után hoztam haza.
2023. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen az evés....

Nálunk is ez olyan sarkalatos dolog.

Nem tudom mit tehetnénk,hogy bennt egyen , itthon is rosszul eszik .

2023. szept. 5. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Jól
2023. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!