Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 4-5 éves...

Szerintetek egy 4-5 éves gyereket lehet három napra a nagymamájánál hagyni?

Figyelt kérdés

tegnap 14:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő, nagyszülőfüggő.

Nagyobbik gyerekem nagyon szoros kapcsolatban van a nagyijával, gyakran mennek ide-oda, de egy éjszakánál többet még sose töltött nála, haza vágyik. 9 éves. Értelemszerűen 5 évesen se lehetett többre ott hagyni.

tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ez függ a gyerektől,és a nagymamától is.

8 éves,tartós beteg gyerekem van, és sem fizikailag sem értelmileg nem alkalmas sem anyósom sem anyám ellátni,még egy délelőtt sem,nemhogy több napig.

tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyszülö függö meg gyerek függö
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aludtam volna nagyszülőknél gyerekként, pedig szerettem őket, és nem voltam a szüleimmel együtt alvós sem, de valahogy akkoriban mégsem éreztem volna komfortosan magam, ha nem otthon alszok, de sok gyereknek meg tényleg siman megy ez, szóval tényleg gyerekfuggo, ahogy írták már sokan. Amúgy én sem töltenék napokat a kicsi gyerekem nélkül önként, ahogy írta egy válaszoló, nekem is hiányozna nagyon.
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyi beleegyezik igen.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Savanyú a szőlő 9-es? Fáj, hogy van olyan nagyszülő, aki igényli, hogy unokázhasson, kéri, hogy ott alhasson? Vagy az fáj, hogy van aki megteheti, hogy 1,2 vagy több éjszakára is rá tudja bízni valakire és esetleg elmehet valahova a párjával vagy a barátnőkkel?
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne, ha a gyereknek és a nagyszülőnek sincs ellenére és utóbbi képes vigyázni az unokájára.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek és nagyszülő függő is. Az egyik nagyimnál imádtam ott aludni, ha rajtam múlik haza sem megyek... A másiknál egyszer hagytak négy napra, borzasztóan éltem meg, pedig szerettem őket is, de picit ritkábban találkoztunk, ők vaskalaposabbak voltak, nem kényeztettek agyon. Most a mi gyerekeinknél is ugyanez a helyzet. :)
ma 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#9 tudod, ilyen korban már dolgoznak a szülők. Szünetek vannak az oviban, és nem nézik jó szemmel a munkahelyen. Ügyeletbe ugyan lehet adni a gyereket, de van olyan, hogy senki nem adja ügyeletbe és kb csak a tiéd menne, így kénytelen vagy néha nagyszülőre is bízni.

Igen, ott lehet hagyni, ha jó a kapcsolatuk. Kisfiam nagyon szeret menni az egyik mamához, mindig alig várja, hogy ott aludjon, de csak ovis szünetekben engedtem eddig, nem passzolom le máskor.

ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!