Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a gyereke...

Hogyan szoktassam le a gyereket arról, hogy tomboljon, ha orvoshoz megyünk?

Figyelt kérdés

Állandóan ordít, hogy még rugdosni is akart, akkor nagyon csúnyán megszidtam és büntetésben is volt.


Hogyan javulhatna ez? Nagyon égő.


tegnap 17:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy most kezdte, vagy már régóta fennáll?

Viselkedj nyugodtan, de határozottan. Beszélj vele arról, hogy miért fél, mi fog történni, milyen jutalom lesz, ha ügyes lesz. A doki milyen a gyerekkel? Van olyan doki is, aki futószalagosan rendel gyerek esetében is, nem türelmes. Ha ez áll fenn, lehet dokit váltanék. Vagy minden dokinál ez van? Akkor megint más a helyzet.

Ha most kezdte, ki kell deríteni, mi az ok.

Vannak folyamat kártyák, kipróbálhatod azt is.

Mennyivel előtte szólsz neki, hogy dokihoz mentek? Lehet hamarabb/később kellene. Nekem egyik gyerekemnél egyik, másiknál a másik verzió válik be. Egyiknek készülnie kell rá lélekben, másik meg túlgondolja, ha túl hamar tud róla.

ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%

Ideírhattad volna, hogy autista. Elégfontos körülmény.

Kérj tanácsot a fejlesztésen, ahova jártok, ők ismerik a gyereket.

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
Jah, hogy autista..hát igen ez elég fontos infó. Akkor itt egyik tanács sem lesz megfelelő, azzal a pszichiáterrel kellene beszélned, aki kezeli. A gyógyszer adagját kellene valószínűleg megváltoztatni vagy gyógyszerre lenne szüksége, ha ezek a dühkitörések sűrűsödnek.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy autista?? Nem az. Nem írtam sehol.
ma 13:50
 25/27 anonim ***** válasza:

Ezt èn se èrtem....

Tényleg nem írta sehol.

Akaratos, hisztis nagy jelentőséget ne tulajdonits neki, tényleg majd kinövi.

Néha sodródni kell 🙂

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25 vagyok,na látjátok jó tanács ezért kell kerülni a diagnózist és nem elfogadni ha a gyerek csak lemaradásban van,itt az élő példa egy hülye vagy kettő idekèpzelte az autizmust.

Ugyanez a valóságban,ha egy gyerekre tévesen kimondják lemoshatatlan róla

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
24, dehogynem, nem is kérdés, hogy ugyanaz vagy, mint akinek útközben hisztizik a gyereke :(
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!