Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a gyereke...

Hogyan szoktassam le a gyereket arról, hogy tomboljon, ha orvoshoz megyünk?

Figyelt kérdés

Állandóan ordít, hogy még rugdosni is akart, akkor nagyon csúnyán megszidtam és büntetésben is volt.


Hogyan javulhatna ez? Nagyon égő.


tegnap 17:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene szidni és büntetni, mert fél. Ígérj neki valami apróságot, ha ügyes lesz.
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
5 évesen ha épértelmű akkor meg kellene értenie
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Derjaderja ***** válasza:
100%

Van ennek valami azonosítható oka?

Pl rossz élmény, korábbi nagyobb vagy krónikus betegség vagy esetleg családtag betegsége?

tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

Na egy két okos , rosszindulatú már rögtön azzal jön,hogy nem èpèrtelmű.

Más oka is lehet,fèl ,dacos stb...

Ha úszni félne akkor is az èp èrtelmèvel van a gond ezek szerint...

Kb lehetne párhuzamot vonni

tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%

13as vagyok,az véletlenül se lehet ,hogy a gyerkőc egyszerken későn érő ugye?

Hànynom kell az ilyenektől mint te 12es.

Kàrogod itt a rosszat , ismeretlenül meg làttatlanba meg végzettség nélkül neurológiai dolgokat àllitasz

tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%
Bocs nem 13as voltam hanem 14es
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
5 éves, nem 2...ott továbbra sincs miről beszélni.
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

Egy 5 éves gyereknek már el lehet magyarázni hogy miért kell oda menni, mi fog történni.

2 dolog állhat fenn:

1. Vagy tényleg fejben vannak nála bajok

2. Vagy nem fektettek bele elég energiát hogy elmagyarázzátok neki az Ő szintjén a dolgokat

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%

testileg 5 éves, viszont lehet,hogy idegrendszerileg csak 3 .

Lètezik ilyen, gyógypedagógustól tudom.

Ahogy nő úgy hozza be a lemaradàst,főleg ha mèg egy jó helyre,jó személyhez jár külön foglalkozásra .

Nem szabad hinni a sok rosszindulatúnak feltétlenül, főleg,hogy orvosok is szoktak ilyen témában is mellènyúlni.

Vagy direkt vagy lesz@romsàgból vagy mert rosszul látja...

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
Na, a sok okos. Azért tombol, mert utál oda menni. Húgom is utált ennyi idősen. Csak ő nem ott balhézott, hanem már otthon kezdte és egész uton, plusz ott is. (Nála a jutalom vált be valamennyire, ha ügyes volt, de az is csak később.)Akkor még nem volt minden háztartásban orrszívó porszívó, az orvos szívta le neki, ha kevés volt a kézi. Persze őrjöngött. Mint ma is egy csomó gyerek utálja. Aztán egyszer csak megszerette és már direkt azért akart menni🤣 De oltást kapni is rossz, vagy én például azt se szerettem, amikor azt a hideg kanalat nyomta a számba, úgy éreztem, lehányom. Kb.1000 oka lehet, hogy miért utálja, azt fejezi ki így, mert még nem tudja konszolidáltabban. 5 évesnek a belátási képességére hivatkozni egyszerűen nevetséges. A dohányosok is tudják, hogy egészségtelen a cigi, azért "kell" leszokni, hogy ne legyenek betegek. Aztán mégse szoknak le. Ti meg ezt a belátási várjatok az 5évestől🙄
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!