Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek így a gyerek/gyere...

Szerintetek így a gyerek/gyerekek nem lesznek értelmesek,életrevalóak?

Figyelt kérdés

Van két kisfiam..egy 4,5 és egy 3 éves..mind a két gyerek nagyon jol elvan egyedül és együtt is eljatszanak..mindketten okosak,és abszolut nem igénylik azt hogy én ott legyek velük vagy akar apa és allandoan foglalkoztassuk oket barmivel..ertem én ezalatt h korakozni egyutt rajzolgatni mittomen..ezert mi hagyjuk oket h jatszanak maguk.

Sokaktol hallottam h igy buta lesz a gyerek meg mittomen..ez igaz lehet? Van itt olyan akinek esetleg nem is colt ideje a gyerekre kicsinek felnott es sokat elert az eletben?



#önállóság #Jólelvannak
ma 17:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, kérdező, aki nem képes helyesen, normálisan leírni 10 mondatot, az buta és igénytelen, ez az igazság.


Siettél, ugyan már. Központozva, nagy kezdőbetűkkel kezdve, írásjelekkel, helyesen leírt szavakkal is ugyanannyi idő leírni egy kérdést, mint nélkülük. Oké, 20 másodperccel több.


Tudom, a buták sosem látják be, hogy azok, de na, az írásképed mindent elmond rólad, nem is kell ismerni hozzá.

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Fu te nagyon okos..remélem boldog vagy,hogy ezt most ide leírhattad!Gratulálok,veregesd meg a vállaidat!:)
ma 19:03
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Megveregettem :)
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Ujuj, ki vagy, Csűrös Rozi a hobbitlakból?
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Valaki a Mészáros brancsból vagy más NER-es hulladék? Az bizonyítaná az IQ-t.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%
Hülyeség, nem kell őket tanítani, arra van az iskola, meg az ovis foglalkozás, fejlődnek a játéktól is, kisgyereknek a legjobb a szabad játék.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Az én szüleim is ezt gondolták, hogy milyen jól eljátszunk a tesómmal meg milyen önállóak vagyunk, hogy hozzánk se kell szólni. Felnőve rettentő fájó pont, hogy egy emlékem sincs, ahogy a szüleim önfeledten játszanak velünk.

Amit csináltok szerintem nem egészséges. Egy gyereknek természetes igénye lenne a szülei re, viszont gyorsan megtanulják, ha nem kapnak figyelmet. Adaptálódnak a helyzethez, és nem keresik a kapcsolódási pontokat, mert tudják hogy nincs.

ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kell a közös élmény. Nem csak miattuk, miattatok is.

Később nagyon meg fogod bánni, hogy kevés hasznos időt töltöttétek együtt.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Arany kozeput kell. Sok minőségi ido velük, de hagyni őket valamennyit egyedül/ketten is játszani, érvényesülni. Mindkettotol fejlődnek, és mindkét élmény hasznos mindannyiotoknak
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint az anyjuk..
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!