Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek így a gyerek/gyere...

Szerintetek így a gyerek/gyerekek nem lesznek értelmesek,életrevalóak?

Figyelt kérdés

Van két kisfiam..egy 4,5 és egy 3 éves..mind a két gyerek nagyon jol elvan egyedül és együtt is eljatszanak..mindketten okosak,és abszolut nem igénylik azt hogy én ott legyek velük vagy akar apa és allandoan foglalkoztassuk oket barmivel..ertem én ezalatt h korakozni egyutt rajzolgatni mittomen..ezert mi hagyjuk oket h jatszanak maguk.

Sokaktol hallottam h igy buta lesz a gyerek meg mittomen..ez igaz lehet? Van itt olyan akinek esetleg nem is colt ideje a gyerekre kicsinek felnott es sokat elert az eletben?



#önállóság #Jólelvannak
ma 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
mittomen
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Mivel te nem vagy egy agytröszt, nem valószínű hogy a gyerekek okosak legyenek.

A képességek ugyan fejleszthetők, de a kiindulási alap öröklött.

ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Talán messze esik az alma a fától.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jaj ezt te miből szűrted le kedves? Fogalmad sincs,hogy én ki és mi vagyok! Kérlek ne ítélkezz!
ma 17:31
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért néha játsszatok velük! Nem azért, mert egyedül nem tudnak, hanem mert jó együtt. Akkor lehet közben beszélgetni, mesélni, kérdéseikre válaszolni, tanítani őket (pl én így tanultam a színkeverést, apuval festettünk együtt, nem volt az egyik szín, amit akartam, megmutatta, hogyan keverhetem ki, és akkor már megbeszéltük a többi színt is, kb 5 éves voltam, két éves korom óta képes voltam órákig magamban is rajzolni meg festeni, de ez egy jó projekt volt, amíg anyu a heti szabad délutánját töltötte házon kívül). Kell az együtt töltött minőségi idő.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja azt nem írtam bocsánat..néha azért szoktunk..hétvégente,szünetekben,nyáron is,es sok helyre járunk! De hétköznap nem igen.

Beszélgetni sokat szoktunk.

ma 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagy baj az, ha nem lógnak rajtatok, és együtt jól eljátszanak.

De tanítani egymást nem tudják, az újdonságokhoz felnőtt kell.

Színek, formák, számok, betűk, stb.

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Mittomen....nagyon tudsz írni, csak nehogy ezt tőled örökölje a gyerek.
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Le szerettem volna írni gyorsan és lényegre törően..így sikerült.Aki a lényeget nem érti ne jöjjön ide kötözködni please!
ma 17:52
 10/17 anonim válasza:
100%
5-ös jól mondja
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!