Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van lassan egy 3 éves kislányu...

Van lassan egy 3 éves kislányunk. Szeretnénk kistesót viszont a lányunk 15kilo és eléggé szereti ha emelgetem nagyon szeret ölben lenni és fürdetésnél is megemelem . Viszont ha teherbe esek nem lesz baja a picinek a hasamban az emelgetéstől?

Figyelt kérdés
A kislányom úgyse érti meg hogy most mami nem emelhet mert ott a kistesó.

szept. 16. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az én kisfiam csak 12kiló körül van,de 33hetes kismama vagyok.
szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted több száz évvel ezelőtt nem hozta be az asszony a kútról a vizet, mikor terhes volt? Semmi baja nem lesz. Nem kell ezért ignorálni a nagyobbat a kistesóra hivatkozva..
tegnapelőtt 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem érti meg? Anya hasában ott a kistesó, akinek baja lenne, ha anya őt megemelné. Ezért apa emelgeti.
tegnapelőtt 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányom 18 kiló és terhes vagyok. Nyilván nem cipelem a fenekét órákig, de pl. a kádba beemelem, vagy a bevásárló kocsiba beteszem, oda nem tud bemászni. Ezt eddig is csináltam, semmi újdonság a testemnek.
tegnapelőtt 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. dehogynem érti meg, csak legyél határozott

2. mivel megszokott súlyról van szó, alapesetben nem lesz gond tőle, ha emelgeted, amíg jólesik

3. én az 1 évesemet simán megtanítottam terhesen, hogy kézenfogva lépcsőzzünk, bemásszon a babakocsiba nélkülem, az ágyból kivettük a rácsot, és a fürdőkába is simán ki-be mászott kézfogással

tegnapelőtt 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn is terhes vagyok és tesóm is. Unokahúgom pedig 19kg. Pl a hintàba, babakocsiba beültetjük, de ha nem muszáj nem emelgetjük már és nem cipeljük. Nem kell ennyire túlgondolni/túlaggódni előre. Másrészt 3 éves gyereknek igenis meg kell értenie, ha nem emelheted fel, mert esetleg veszélyeztetett terhes leszel.
tegnapelőtt 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés előtt 1 héttel még vígan dobáltam a 15 kilós fiamat a hóba, mert annyira örültünk neki, hogy végre esett valami. Senkinek nem lett baja.
tegnapelőtt 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor probléma, ha kifejezetten el vagy tiltva az emeléstől. Pl. méhszájra lógó placenta, méhnyak rövidülés.

Ezt előre nem lehet tudni, de egy 3-3.5 éves már meg tudja érteni, ha nem emelheted.

tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát akkor majd emelgeti más.

Reméljük, hogy az életben nem kell majd ennél nagyobb problémával megküzdenie...

tegnapelőtt 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
18 kilós gyerekemet emelgettem, ha muszáj volt terhesen, nem lett nekem sem és a babának sem semmi baja az égvilágon.
tegnapelőtt 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!