Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bajt jelezhet? 3 éves gyermeke...

Bajt jelezhet? 3 éves gyermekem este 10 kor szokott elaludni és simán alszik fél 9-ig. Délben pedig 2 órát és keltenem kell délben is, reggel is. Az altatás nehézkes, de onnan, hogy elaludt nagyon jól alszik. Napközben nem fáradékony.

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam, hogy ez nem jelezhet -e valamit egészségügyi dolgot mert a környezetemben a vele egyidős gyerekek sokkal korábban kelnek maguktól.
júl. 20. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond.


Az én lányom 12-15-ig aludt 5 éves koráig. És reggel sem szeret kelni.

Ne hasonlítgasd más gyerekhez a saját gyereked! Mindegyik gyerek más.

júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem alszik sokat. Más 3 éves azért kel korábban, mert nincs fent este 10-ig.
júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy a korábban kelő gyerekek mikor alszanak el. Szerintem (szigorúan magánvélemén,) az este 10 későn van egy 3 évesnél, persze, hogy tovább alszik. Ha 8-9közt aludna el akkor nem biztos, hogy 8:30kor kelne, lehet fentlenne már 7kor.
júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az én véleményem is ez és el is kezdem altatni fél 9 kor. Este alig tudom elaltatni. Marha hosszú. Megváltja a világot, gondolkozik, énekel.
júl. 20. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy este hamarabb aludjon reggel korábban kell kelteni. Nyilván nem fog elaludni, ha nem fáradt.
júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. 4 hónaposan is simán aludt ennyit éjjel a gyerekem, sőt többet.
júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én 3évesem este 9-9.30tól alszik reggel fél 10ig. Majd délben 13-15ig szokott ebben a melegebb napokban elötte simán aludt 16ig.

Egyébként nekem a nagy is mindig ilyen jó alvó volt mikor kicsi volt soha nem gondoltam rá hogy ez gond lenne. Ő is ugyan így alszik annyi hogy a déli alvás nála nincs vagy ritha mint a fehér holló.

júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!