Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet már fogat mosni?

Lehet már fogat mosni?

Figyelt kérdés
16 hónapos gyereknek lehet már fogat mosni? Ha igen,hogy? Milyen fogkefe,fogkrém?
júl. 26. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9

Számomra is nagyon meglepő volt a kérdés, hogy ez egyáltalan hogyan nem merült fel eddig. Az is eszembe jutott, hatha kamu. Aztan eszembe jutott amit 10-es irt, hogy talán alig van foga, majd az, hogy szuleink-nagyszuleink idejeben normalis volt nem foglalkozni a tejfogakkal. Igaz akkoriban fogvaltasra sokaknak kirohadt a fele.


Mindenesetre ha már van fog, azt tisztitani kell, ha vigyazni akarunk ra, gyereknek is lehet lepedekes, sokan egeszen kicsiknek is adnak cukrosat, ami nagyon rontja a fogakat (hozzateszem, hogy reszben genetika is, sok mindentol fugg a fogromlas).

Csak furcsa nem, ha valakinek nem jut eszébe mosni egy fogat?

júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11- furcsa, de a válaszok elég támadónak mégis szerintem .

Nekem két gyerekem van, mindkettő mossa a fogát (11 és 2 évesek).

A genetikaban is lehet valami, mivel nekem is iszonyat rossz fogaim voltak, a lányomnak ugyanúgy a tejfogai nagyon rosszak voltak, szinte feketén jöttek neki ki

És a rendes foga közül is épp a múlt héten húzott neki a fogorvos egy fogat ki, nem lehetett megmenteni már

Pedig nem eszik töménytelen mennyiségű cukrot, vizet is csak ásványvizet iszik, alkalmakkor egy-egy pohár édes vizet..

júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az első fogaktól kellett volna…
júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!