Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális hecc a gyereknél...

Az normális hecc a gyereknél hogy rádkapcsolja a lámpát(valqmit csinálsz sotétben erre lekapcsolja direkt), ha ki akarsz menni becsukja elotted az ajtót meg ezek?

Figyelt kérdés

Kb ovodaskortol tizenéves koron át ugy viccbol?

Más gyereke is ilyen?


Állandoan ideges vagyok ilyenkor de nem mulik el benne.


Ez személyiség?


júl. 23. 07:52
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Még postákon is van sokszor színezős gyereksarok is. Bankokban is.
júl. 23. 09:02
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel, mekkora a gyerek, mert a banki gügyögés és a villanykapcsoló elérése nekem nem fér össze...
júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Idézőjelben írtam. Higy nekiállnak kedvesen Vele beszélgetni. Ezzel belémfolytva a szót is!

Most a postán is a gyerekkel tobbet beszélt a nyárrol az ügyintéző mint velem.

Ráadásul utalványkifizetes is volt amit tegnap nem akartak nekem odaadni, mert aznapi értesitom volt amit ugyan este visszavisz a postás ugyan a postára, de mégse adják ki csak másnap(leveleket viszont kiadnak aznapi értesitovel este) de másnap(ma)nem akartam jönni se mert mellesleg a munkahelyen kéne lennem már 7 től.. Ezt akartam volna megbeszélni az ugyintezovel hogy ne kelljen már másnap harmadnap jonnom, aki elhajtott, és kozben a gyerek elkezdett a nyárrol beszélgetni, az ugyintezo meg vele, szót se kaptam, és el kellett vonnom a gyereket és igy menni is. Meg se tudtam beszélni semmit.

júl. 23. 09:12
 14/35 A kérdező kommentje:

Igy ma kb félnapot kések a munkábol?

Majd kapom a pofázást megint.

júl. 23. 09:14
 15/35 anonim ***** válasza:
92%

Te amúgy miért is vállaltál gyereket?

Olyan gyűlölettel beszélsz a saját gyerekedről...

júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
Hű, kérdező, van baj a fejedben rendesen...
júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%

10: Bankban lehet hogy nincs, de a kormányablakban simán van annyi. Ott is ugyanúgy le kell ülni az ügyintéző elé, 2 szék van, komoly, odafigyelős témák.

Ott is kint hagynád a kölködet?

júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
83%
Úgy beszélsz a gyerekedrol mintha gyulolned őt és csak idegesitene. Semmi szeretet nincs benned. Valószínű ezt ő is érzi igyprobalja érni, hogy figyelj rá foglalkozz vele. A kedves szó meg nyilván jól esik neki már hogy idegenektől kapja meg, nem tőled.
júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Mekkora gyökerek vannak itt. Egyetlen apro mozzanatrol van szó aztán ráhúzzák az egész anya gyerek kapcsolatra.

Mintha más még soha nem lett volna ideges.

júl. 23. 11:01
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy veszem észre, hogy nagyon nincs türelmed a gyerekhez. A gyerekek ilyenek, nehezen tudnak nyugton maradni. Bár az még mindig nem derült ki, mennyi idős gyerekről van szó. Egy óvodásnál még oké, de iskolásnál már azért több fegyelem kellene. Amúgy én is arra gondolok, hogy ezek a provokációk feléd irányulnak, több figyelmet szeretne.
júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!