Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális hecc a gyereknél...

Az normális hecc a gyereknél hogy rádkapcsolja a lámpát(valqmit csinálsz sotétben erre lekapcsolja direkt), ha ki akarsz menni becsukja elotted az ajtót meg ezek?

Figyelt kérdés

Kb ovodaskortol tizenéves koron át ugy viccbol?

Más gyereke is ilyen?


Állandoan ideges vagyok ilyenkor de nem mulik el benne.


Ez személyiség?


júl. 23. 07:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
szerintem itt nem a gyerekkel van a baj :D
júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nekem valahogy nem vicces. Belwgondolva bölcsisen is ez ment mikor télen mentem érte előtte giggolva öltöztetem es mindig azzal szórakozott hogy lekapja a sapkám én meg nem akartam soha levenni hanem bemegyek gyors öltözés és haladunk. De mindig kihasználta azt mikor a cipőjét adom hogy nincs kezem megfogni sem a sapkát olyankor. És nevet.

Meg mikor babakocsibol direkt kidobta a játékát pl boltban sorbanállásnál mert mindenki gügyögve adja neki vissza. Ezzel is szórakozott hogy ott hajlongtatja az embereket. Kinézett vkit aki mellettünk állt aztán repül a kabala a lába elé. Inkább nem adtam már kocaiba se olyat ami nincs felcsiptetve.

júl. 23. 08:20
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekeknek még nem túl fejlett a humorérzékük. Idegesítő? Igen, de ők tényleg úgy gondolják, hogy vicces.
júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudom megszokni.
júl. 23. 08:29
 5/35 A kérdező kommentje:
Postán most. Veszem át a levelet alá kell írnom. Erre elviszi a tollat és kérem vissza és nehezen adja vissza. De "vicces"..
júl. 23. 08:35
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy fejezze be. Pont.
júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Feszegetik a határokat. Rá kell szólni. Unokahúgom is ezt csinálja, szülei nevetnek ezen meg nem szólnak rá sose (gentle parenting), így nem tanulta meg hogy ezt nem kéne.
júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Szerinted mosolygok olyankor? Ugyintézéseknél pl bankban már le se engedem mellém ülni. Még az ugyintéző mondja neki mosolyogva foglalj helyet!:)

Én meg ott vitázom (kulturáltan kedvesen)hogy nem, a gyermekem a várorészen vár, aki meg nem akar szótfogadni, az ugyintézo meg erősködik hogy nyugodtan leülhet ő is velem mellém.


Folyamatosan nevelés van már előre meg kell beszélni hogy ő külön vár külön ül, aztán az vagy megy vagy nem és mikor hívnak meg matricaként tapad.

júl. 23. 08:47
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk az marhára nem egészséges nevelési stílus hogy a kölyköd nem ülhet le melléd ügyintézésnél és külön kell várnia a váróban a 80 db idegen felnőtt mellett. Én is bestresszelnék és hisztiznék ezen.
júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Bankokban nincs 80 váró ügyfél. Ez nem egy pályaudvar.


De navnál is bárhol ő nem az aki csendben ül. Belebeszél aztán az ügyintézők meg ott "gügyögnek" neki, magánéletunket kezdi taglalni egy vadidegennek, békén se hagy és azért nem épp egy könyvtár hanem pénzugyek!

júl. 23. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!