Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti mindenre vissza...

Anyukák ti mindenre vissza tudtok emlékezni a kis gyermeketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 3,5 éves, de én valahogy nem emlékszem részletesen semmire.

Pl nemtudnám elmondani hogy 1 és 2 éves kora között miket csináltunk stb...

Szerintetek ez gond?

Az emlékezetesebb dolgokra emlékszem de ennyi.

Minden napunk szinte egyforma, lehet azért is nem emlékszem jól.

Vagy ha nézek egy 2 evvel ezelőtti képet, nemtudnám elmondani hogy éppen akkor az nap mitcsináltunk.

Ti hogy vagytok ezzel?



júl. 5. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Senki nem tud visszaemlékezni mindenre.


"Vagy ha nézek egy 2 evvel ezelőtti képet, nemtudnám elmondani hogy éppen akkor az nap mitcsináltunk."


Jesszus, ne csináld már :))

júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem, én rendesen emlékszem. A képeket nézve is élenkek az emlékek mindkét gyerekemnél. 9 és 5 évesek
júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Írj naplót, ha zavar. Abból fel lehet idézni.
júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Amikor a kicsi született, a középső 21 hónapos volt. Az egész első évre nem emlékszem :D
júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Jaj ez a fotós meg. Ha látok egy képet, amin látom a Dédi kertjét meg egy tortát, akkor persze emlékszem, hogy ez a gyerek első szülinapja volt. De ha van egy random fotó a gyerekről a kiságyban egy csíkos rugiban, hogy kéne már emlékezni rá, hogy mit csináltunk? :)
júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Úgy gondolom elég sokmindenre emlékszem na de mindenre, dehogy. Sőt, vannak komplett időszakok, amik homályosak, alig emlékszem valamire belőlük. Meg vannak olyanok, amik mintha tegnap történtek volna, közben meg évek teltek el.

7 és 9 évesek a gyerekek.

júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
8 és 11 évesek, alig emlékszem valamire, pláne a 2. kiskorából
júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Kb semmire.
júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Én azt se tudom mi volt előző héten. Minden nap egyforma szinte, monoton, sokszor a túlélésre mentem. Néhány kiemelten rossz és néhány jobb emlék van, de ennyi. Babanaplót1 éves koráig kellett volna kitöltenem, most lesz 2 és még alig írtam bele...
júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az emlékezetesebb dolgokra emlékszem, de mindenre nem. De ez igaz az életem minden részére.
júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!