Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már rémálmotok a gyermeke...

Volt már rémálmotok a gyermeketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szörnyű álmom volt az éjjel.

Egy nagy szabadtéri rendezvényen voltunk a családdal, ott volt az egész város. Egyszer csak szem elől tévesztettem a kisfiamat és elkezdtük keresni. Elmentem a nagymamáékhoz, hátha oda ment, de nem volt ott. Mire visszatértem kitört a háború és már a páromékat sem találtam. Hiába kértem segítséget, senki sem látta a kicsikémet ..... :(

Borzasztó volt. Örültem mikor felébredtem és ráébredtem, hogy csak álom volt. A párom viszont kiakasztott. Mesélem neki, erre csak az volt a reakció, hogy tegyem túl magam rajta, mert ahogy ismer, napokig ezen fogok kattogni és tiszta depis leszek.

Megköszöntem neki a vigasztaló szavakat.


2012. jún. 14. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod csak férfiként reagált :)

Az enyém is így szokott.

Én egyszer álmodtam, hogy agydaganata van a lányomnak. 3-4 napig magam alatt voltam. Szörnyű volt.

2012. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha igaza volt a párodnak abban, hogy napokig kattognál és depis lennél, akkor a lehető legmegfelelőbben reagált. Örülj neki, hogy párod reális, erős lelkű ember.


Nekem is volt már rémálmom, nem is egyszer. Volt, amikor azt álmodtam, hogy a fiaim megfulladtak (ezt most nehezen írtam le), máskor csirkévé változtak. Ja, és egyikük az én álmomban is elveszett egyszer egy idegen városban, és én sem találtam meg... ezek tényleg szörnyűek, de amennyit egy anya aggódik, ill. amennyit el kell nyomnia magában az aggodalmát, azok után nem is csoda, hogy álmában a tudatalattija kilöki magából a feszültséget, rémképeket.

2012. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat, hogy eltűnt, mindenki azt hitte hogy a másiknál van. Meg olyat is hogy belefulladt a kádba, és éppen anyám fojtotta bele.

Érdekes, hogy milyen gyakoriak ezek az eltűnéses és a fulladásos álmok, talán mert ettől félünk a legjobban.

2012. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
....hát igen, úgy látszik mindenkit nyomaszt tudat alatt v.mi és álmunkban jön elő :(
2012. jún. 14. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a múltkor azt álmodtam, hogy meghalt a kisfiam. Olyan szörnyű, borzasztó volt! Nem is találok rá megfelelő szavakat, hogy mit éreztem! Sírva ébredtem!
2012. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
terhes vagyok a kisfiammal, azt álmodtam, hogy leestem a lépcsőn és elvesztettem, bőgve keltem fel.
2012. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!