Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyi idős korban vitt...

Ki mennyi idős korban vitt gyereket temetésre?

Figyelt kérdés
júl. 1. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Valamikor 3.-4. környékén lehettem egyik osztálytársam mamája temetésén. (ő nevelte, szóval kb egy szülővel ért fel)


Úgy úntam, haltam meg én is... Azt sem értem, miért kellet elküldeni, mert még csak nem is voltam olyan jóban azzal az osztálytársammal.

júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

9-re:

Kérdező, én a helyedben elvinném őket, de nem a ravatalnál, hanem a tömegben lennék a gyerekekkel. Ez egyrészt nem jó a férjednek, hiszen nem vagy mellette, mikor a testvérét gyászolja (gondolom viszonylag fiatalon hunyt el, ha a ti gyerekeitek még ilyen kicsik). Másrészt viszont így a 4,5 évesre nem lenne olyan erős a hatása.

Gondolom urnás temetés lenne, de ha koporsós, akkor is csukva lenne.

Beszélgess a nagyobbik gyerekkel arról, hogy mi történt, mi a halál, hogyan történik egy temetés.

júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen közeli hozzátartozó temetése. Nyilván ha nagyon közeli (nagyszülő vagy ne adj Isten szülő), akkor ott a helye egész kicsiként is.

Amúgy meg akkor vinném, ha már kibírja nyugton, szépen csendben azt fél órát.

júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Arra gondoltam,ha nagyon nyűglődik a kicsi,akkor arrébb megyek vele,de legalább ott vagyok a férjemmel.
júl. 2. 17:56
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 8évesen voltam
júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!