Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek veszélyes baltát...

Szerintetek veszélyes baltát adni egy 10 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
A feleségem baltát vett a 10 éves fiunknak, és ezen “jól” összevesztünk. Szerinte a gyereknek “való a balta, csak tisztelnie kell az eszközt”. Szerintem pedig nem kisgyerek kezébe való a BTK szerint is közveszélyre különösen veszélyes eszköz. Te vennél baltát a 10 éves fiadnak? (Lakásban lakunk, nem kertesházban, ha ez számít.)

jún. 26. 12:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%
Annyira gázak vagytok 😂 főleg hogy valószínűleg ugyanaz vagy két profilról.
jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
84%

Milyen fura, hogy ahogy kitör a nyári szünet, hirtelen megszaporodnak az ilyen kérdések. Ennyire unatkoznak a mai fiatalok, hogy 2 profilról képesek beszélgetni magukkal?🤦🏽‍♀️

Kérdező! Kár, hogy 10 éves gyereket képzeltél magadnak. Ha már 16 lenne, őt is bevehetnéd a családi levelezésbe. De ahogy olvastam, van egy lány is, ő még írhatna. Csak egy ötlet 😉

jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a legjobb ötlet, mert a késsel kicsit lehet bénázni és túléli, a baltát meg nem feltétlen.


Az én lányomnak(10), van saját sniccere, azzal hántja a botokról a kérget és nagyon élvezi. Baltával túl nagy sérülést tudna okozni, de ezzel, ha meg is szúrja magát, helyrehozzák, kórház se kell. Azért jobb, ha nem áll bele a combjába a balta, nem törik csont, nem csapja le az ujját, nem áll a fejébe, brrr


Egy kés(pláne kisbicska)kb egy sniccerszinten van, nem okoz nagy sérülést. Plusz a könyvben idősebbek a srácok, 12 évesek kb, ha nem több, és Matula nem javasolt volna baltát, ahogy egy modern Matula sem javasolna láncfűrészt.. szerintem a balta/fejsze a legveszélyesebb nem elektromos szerszám.. ezért vontam párhuzamot a legveszélyesebb elektromos szerszámmal, amit ismerek)

jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 kürtőskalácska válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ez a kérdés egy új Legend!!!
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 kürtőskalácska válasza:
100%

Komolyra fordítva

Anyuka miért vettél baltát hogyha van neked is?

tegnap 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!