Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek veszélyes baltát...

Szerintetek veszélyes baltát adni egy 10 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
A feleségem baltát vett a 10 éves fiunknak, és ezen “jól” összevesztünk. Szerinte a gyereknek “való a balta, csak tisztelnie kell az eszközt”. Szerintem pedig nem kisgyerek kezébe való a BTK szerint is közveszélyre különösen veszélyes eszköz. Te vennél baltát a 10 éves fiadnak? (Lakásban lakunk, nem kertesházban, ha ez számít.)

jún. 26. 12:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Úristen b+!
jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%
Kamu
jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%

Közbiztonságot akartam írni, amint az a 70-esnél nagyobb IQ-júak számára nyilvánvaló.


Go to Btk. NIncs benne semmi ilyen.

jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
10éves nem olyan kicsi. Csak úgy nem vennék meg neki, de felügyelve segíthet nekem.
jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem, ha lakásban éltek, minek neki. Mire hasznalja? Ha kertes házban élnétek és oda kellene favágáshoz, még akkor is értelmetlen egy 10 évesnek venni. Gondolom, akkor lenne amúgy is a háznál. Számomra abszurd ez a kérdés, elég kamu szaga van.
jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, tényleg ez a helyzet nálunk.
jún. 26. 14:29
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Dísztárgynak kapja?
jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
a balta egy használati tárgy. kert nélkül értelmetlen és indokolatlan.
jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
70%

Ezt már írtad a egyszer, csak légpuskával.


Amúgy dehogy veszélyes, volt egy osztálytársam, aki 2 ujját vágta le baltával.

jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

A funkcióját még én sem egészen értem, de mondjuk hobbitárgynak. De egy éles balta vagy fejsze ez, nem műanyag vagy ilyesmi.


Nem tudom miért kell “kamu”-zni pár hozzászólónak. Teljesen igazi a kérdés.

jún. 26. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!