Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért bámul rám mindenki az...

Miért bámul rám mindenki az utcán, amikor végigsétálok rajta a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

Három félvér gyerekem van.

Amerikában élünk, de most lejöttünk két hónapra látogatóba a szüleimhez, és múltkor a bevásárlóközponttól a buszon át egészen hazáig mindenki legalább tíz percig bámulta a gyerekeimet.

Miért van ez?


2010. okt. 20. 18:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is megbámulnám, de csak diszkréten. (szerintem észre sem vennéd :) ) Hogy miért? Mert biztosan gyönyörűek! Nekem nagyon szépnek látszanak a félvér gyermekek, és öröm rájuknézni.
2010. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a félvér gyerekeket,talán akaratlanul is bámulásba torkollik,de szerintem is valami különös nem mindennapi szépséggel rendelkeznek a két különböző színű szülöktől származó gyerekek:)

Ahogy elnézem a válaszok 100%-a ezt bizonyítja,ne aggódj az utcán is többségben vannak a hozzánk hasonló csodálkozó "bambulák":)

Gratulálok gyermekeidhez!

2 gyermekes anyuka

2010. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek lehetnek :) Légy rájuk büszke :) A barátnőmék Afrikában éltek pár évig a barátnőm pedig tök fehérbőrű szőke hajú kék szemű :)) A sötét bőrű gyerekek rendszeresen megpróbálták letörölni róla a fehér színt :)))
2010. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

sajnos sok a buta ember...

biztos cukik:)

OFF:Mackenzie, és Willow-ról nem írtál már ki kérdést hogy nem tudják elviselni egymást??

2010. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

De, már írtam róluk, de nagyon úgy látszik, hogy azóta már nem sok bajuk van, és újra a régiek.

Amúgy tettem fel róluk egy állatos kérdést is, de az is megoldódott.


Én eleve egy ilyen aggódós természetű anyuka vagyok!

2010. okt. 24. 06:53
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudsz még róluk képet mutatni?:)
2010. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!