Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért bámul rám mindenki az...

Miért bámul rám mindenki az utcán, amikor végigsétálok rajta a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

Három félvér gyerekem van.

Amerikában élünk, de most lejöttünk két hónapra látogatóba a szüleimhez, és múltkor a bevásárlóközponttól a buszon át egészen hazáig mindenki legalább tíz percig bámulta a gyerekeimet.

Miért van ez?


2010. okt. 20. 18:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a képeket kérte:)

16 éves lány vagyok nagyon imádom a gyerekeket,és neked biztos nagyon gyönyörűek:)

2010. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Milyen szép nevük van:) én egyébként már olvastam egy kérdésedet (mikor a két kislány nem jött ki egymással:)

és már akkor is feltünt milyen szép nevek:) Biztos cukik lehetnek!

2010. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt nálunk a faluban is lakik három félvér testvér, igyekszem nem bámulni őket, pedig jólesne, olyan szépek.

Két eset lehet, ritkán látnak ilyet és kíváncsiak és mert szépek és jó rájuk nézni.

2010. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Még régen volt egy szomszéd pár, anyuka fehér, apuka fekete volt, és egy olyan gyönyörűséges kislányuk volt, hogy az csuda :) Na, hát őt is mindenki nézte, de azért, mert olyan jó volt ránézni.

Amúgy tényleg nagyon nagyon szép nevük van a gyerekeidnek :)

2010. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%

Mi Ausztriában élünk,de ha hazamegyünk nekem is feltűnik rögtön,hogy bámulnak sőt mutogatnak ránk az emberek,pedig nem félvér a lányunk,csak sírni szokott.Úgy néznek ránk mintha bántottam volna a gyereket...


Ahogy előttem is írták én is megnézném a gyerekeidet,biztos nagyon szépek.Gratulálok!

2010. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel. Én is megcsodálnám őket, hiszen a fekete és a félvér gyerkőcök olyan gyönyörűek és különlegesek errefelé:)
2010. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az enyémet is állandóan lesik pedig mi nem is vagyunk félvérek csak egyszerűen nagyon szép kislányom van( nem én mondtam). Először én is furcsáltam mostanra megszoktam. Biztos a tieid is nagyon szépek plusz még különlegesek is.
2010. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elismerő kommenteket, szerintem, és még sokak szerint is szépek a lányok, a nagyszüleik nagyon oda vannak értük.

Most már megnyugodtam.

2010. okt. 21. 14:47
 19/26 anonim ***** válasza:
Nincs még kép?:)
2010. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Még nincs.
2010. okt. 21. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!