Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért bámul rám mindenki az...

Miért bámul rám mindenki az utcán, amikor végigsétálok rajta a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

Három félvér gyerekem van.

Amerikában élünk, de most lejöttünk két hónapra látogatóba a szüleimhez, és múltkor a bevásárlóközponttól a buszon át egészen hazáig mindenki legalább tíz percig bámulta a gyerekeimet.

Miért van ez?


2010. okt. 20. 18:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert ritkaságnak számít. Édesek lehetnek. Milyen idősek, fiúk vagy lányok? Esetleg ikrek?
2010. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem találkoztak még szerintem félvér emberrel, vagy nem is tudom, kilógnak a tömegből és szerintem ezért... meg lehet hogy valami hülye előítéletük van, hogy "ú, ez összefeküdt egy feketével" meg egyéb baromságok...

Amúgy biztos nagyon szépek a gyerekeid :) lehet, hogy van aki ezért néz meg titeket annyira...

És ne törődj azzal hogy bámulnak, nem éri meg a feszkót.

2010. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Jajj én is megnézném őket:)Nagyon nagyon kis cukik lehetnek:) Semmilyen rossz indulatú emberekkel ne foglalkozz.Gratulálok neked és sok boldogságot!

Bocsi hogy ezt írom nem akarlak megbántani de mutatnál képeket róluk?

2010. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Én mindég is szerettem volna félvér gyerkőcöt. De nem olyan pasival akadtam össze:)
2010. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is azért bámulják őket mert szépek, nem gyakran látunk itthon ilyen gyerekeket.
2010. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Három kislány, a kettő nagyobb (öt évesek) ikrek még ráadásul, a legkisebbet meg még csak babakocsiban tolom.

Ő még nagyon pici.

(Willow, Winter, Mackenzie)


És aki kérdezte, hogy mutatnék e képet, igen, ha majd lesz fent a gépen!


Köszönöm a válaszaitokat! Amerikában nem tűnünk ki nagyon a tömegből, mivel ott sok a félvér gyerkőc, de azt nem gondoltam volna, hogy itt ilyen nagy látványosságnak fognak számítani.


A múltkor a buszon például egy középiskolás lány meg is kérdezte, hogy megfoghatja e Willow haját.

2010. okt. 20. 19:42
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A mi környékünkön is van egy félvér kisfiú, én is mindig megmosolygom! :) De semmi rosszindulat, csak olyan cuki!!! Azért itt nem mindennapi, hogy félvér gyerkőcök rohangálnak az utcán, ezért néznek meg benneteket. Különlegesek, kitűnnek a sorból. Szerintem ez természetes emberi reakció. Persze ha úgy érzed, hogy "csúnyán" néznek rád, azzal ne foglalkozz! Légy büszke a családodra. Vagy gondolj bele, hogy most olyan, mintha egy sztár lennél... :)
2010. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

hmmm.

Sajnos ilyen emberek is vannak. Nem kell velük foglalkozni. Ennyit érnek.


Nagyon édesek lehetnek a gyerekeid én is szívesen megnézném őket.

2010. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ritkaságnak számítanak, azért nézik meg őket. Szerintem az emberek többsége ritkán lát más bőrszínű embert, így valahol természetes, ha megnézik őket, főleg, ha kisebb településen vagytok. Én szerintem legtöbben nem rosszindulatból teszik... Amerikában természetes a más bőrszín, mint a fehér, mert ott annyi féle ember él... De könyörgöm, ez egy kis ország, ahol néhány éve még kínait se látott szinte senki... amikor az elsők megjelentek, mindenki megnézte őket... Ma már mindennaposak... Két unokahúgomnak is külföldi férje van, az egyik amerikai, ő ír-apacs és filippínó keverék :) A másiknak a férje nigériai... gyönyörű ébenfa színű bőrrel... Bizony, nekünk is fura volt, mikor először láttuk... Kint élnek Nigériában, az unokahúgon szőke, kék szemű, hófehér bőrű... Elképzelheted, őt hogy megnézik ott... Ilyenek vagyunk mi emberek... Egyébként biztosan gyönyörűek a gyermekeid!!!!
2010. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%

MAgyarország ilyen

Nem is tudom milyen szóval illessem őket... (vagyis magunkat)

itt mindig is kinézték a különcöket, sőt, lenézték.

Itt már fura vagy, ha más vagy.

Amúgy csak csatlakozni tudok, biztos imádnivaló és tündéri lányaid vannak!!

Gyönyörűek lehetnek!

Én is bevállaltam volna egy néger pasit, mindig is vonzottak, de nem hozott össze ilyennel a sors...

Egy barátnőmnek sikerült, arab férje van, a gyerekei is rá ütöttek, gyönyörűek!!:-))

Szard le, ki mit csinál, vagy mond...

2010. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!