Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezeljem azt hogy...

Hogyan kezeljem azt hogy igazából nem számíthatok a férjemre ha bármi gond van, mindig nekem kell jönni táppénzre, otthon lenni, szellemileg inaktivizálódni?

Figyelt kérdés
azt értem én hogy az ő fizetéséből élünk de olyan nehezen viselem hogy azért tanultam, diplomáztam, nyelvvizsgáztam stb. hogy most alapszavak sem jutnak itthon eszembe? bár már járnánk bölcsibe még egy percet sem dolgoztam mert műtötték a fiamat és a 3 hetet én voltam táppénzen. felvetődött hogy még egy hetet itthon kellene tartani, nehogy a seb felszakadjon... de ő ezt nem tudja megoldani... hétfőn nincs bölcsi értekezlet miatt, oldjam meg én, mert neki tárgyalása van... annak idején- kb 3 éve- feladtam a karriert a családért, azt hittem könnyebb lesz... más is van így vele?
2010. okt. 13. 13:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

utolsó:

100%ban egyetértek!

2010. okt. 13. 18:06
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Szegény gyerekeitek :(
2010. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy azt a gyereket kell-e sajnálni akit célokkal rendelkező, példamutatóan dolgozó, alapvetően kiegyensúlyozott szülők nevelnek anyagi biztonságban, vagy akit az állandó lemondástól és önfeláldozástól idővel megkeseredett szülők nevelnek, bizonytalan anyagi háttérrel.

Én az utóbbi családban nőttem fel, senkinek sem kívánom.

És akkor arról még nem beszéltünk, mi van ha a sikeres, jól kereső apuka egyszer csak meggondolja magát és kiszáll, a nő pedig ott marad a gyerekekkel és az alulfizetett állásával.

Ettől függetlenül mindenkinek szíve joga annyit áldozni fel önmagából amennyit jónak lát. Nem ez alapján kellene megítélni egymást.

2010. okt. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát igen ez a nők sorsa.
2010. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!