Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miután nappalra szobatiszta...

Miután nappalra szobatiszta lett a gyerkőcöd, mennyi idő múlva lett az alváshoz is az?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk kb már 1 hónapja nem adtam éjszaka pelust, pedig nappal még igen. Össz. 2,5 hónap volt kb. mire nappalra is szobatiszta lett 2,5 éves kisfiam.
2010. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az egyik rögtön,a másik kb 2 hét múlva lett éjszakára is szobatiszta.22 hósak voltak.

Szerintem megpróbálhatnád megbeszélni vele,hogy éjszakára nincs pelus,próbáljon meg fölkelni.Egy próbát megér,mert tudnak kellemes meglepetéseket okozni...

2010. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 1 hónappal a nappali szobatisztaság után lett éjjel is az a lányom. Ez olyan 2 év 2 hónapos korában volt.

Viszont nálunk fordítva volt: a lányom tudta (mondta), hogy ha van rajta pelenka, akkor abba szabad éjjel pisilni. Ezért én nem vártam meg, hogy mikor száraz már éjszaka is a pelenka, hanem egyszerűen nem adtam rá és megbeszéltük, hogy nem pisil éjjel. Persze volt pár éjszakai ágyneműcsere, de egyre ügyesebb lett.


Annyit még jó tanácsként elmodnanék, hogy mi úgy csináltuk, hogy este 9 után elaludt a lányom és mikor mi 11-12 között mentünk lefeküdni a férjemmel, kihoztuk és álmában ráraktuk a bilire. Mindig pisilt, viszont sosem ébredt fel igazán.

Ez kb. 2 hónapig ment, aztán ezt is elhagytuk.

2010. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!