Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miután nappalra szobatiszta...

Miután nappalra szobatiszta lett a gyerkőcöd, mennyi idő múlva lett az alváshoz is az?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nálunk egyszerre lett nappal és éjjelre is szobatiszta, sőt éjjel már 2-3 héttel hamarabb az volt, csak még nem mertem elhagyni a pelenkát. Reggelente és a délutáni alvás után azonban mindig szárazon vettem le róla. Aztán már nappal is szólt, így éjjelre se kapott pelust. Ekkor volt 22,5 hónapos.. Azóta 1x fordult elő, hogy éjjel szólt, hogy pisilnie kell, de ezen kívül mindig bírta reggelig (már több, mint 2,5 hónapja szobatiszta).
2010. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A mázlista! ;)

Köszi a választ! :)

2010. okt. 6. 22:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak már 4. baba :)))
2010. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:)

És az első háromnál is ilyen szerencsés voltál?

2010. okt. 6. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ők is kb. 2 évesen, szinte egyik napról a másikra elhagyták a pelust. Spóroltak nekem :D A tiéd mennyi idős? Kisfiú vagy kislány?
2010. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én lányom lassan 3 éves lesz,nyár elején lett szobatiszta,ő is egyik napról a másikra teljesen,de csak nappalra... Most ott tartunk,hogy a nappali alváshoz már nincs pelus,de azért még előfordul néha baleset... Viszont reggelre mindig pisis a pelusa,még véletlenül se volt egyszer se száraz... :(
2010. okt. 6. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Iszik éjszaka?
2010. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utoljára lefekvés előtt kb fél órával, 1dl kakaót...
2010. okt. 6. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:
rögtön. Mind a kettő. Első éjszaka volt baleset, mondtam neki szóljon kimegyünk éjjel is pisilni, azóta nem pisilt be, illetve akkor ha én mélyen alszom és nem ébredek fel, mert csak átfekszenek mellém és alszanak is tovább.
2010. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk is az a helyzet mint az első válaszolónál. 1 teljes hétig azt vettem észre hogy teljesen száraz a pelus. Ilyenkor minden reggel ébredés után rögtön mondtam neki hogy gyere pisilni....majdnem telepisilte a bilit.

Nappal néha előfordul hogy szól de abban a pillanatban már be is csurog. Ha elmegyünk itthonról pl bevásárlóközpontba akkor még mindig kap egy bugyipelust mert ilyen helyen egyenlőre nem pisiltatom meg. De ilyenkor is szól hogy kell pisilni........sajna ilyenkor én meg kénytelen vagyok neki azt mondani hogy nyugodtan pisiljon a pelusba.

2010. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!