Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen lett nappalra...

Mennyi idősen lett nappalra ill. éjjelre is szobatiszta a gyerkőcöd?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiskodok. Kisfiam 28 hónapos, de még semmi jele. Itthon nincs rajta pelus, mert nagyon meleg van. Simán pisil/kakil a gatyóba. Bár már volt, hogy szólt, hogy pisi és el is értünk a WC-re, de ez csak egyszer volt. Mindég utólag szól, viszi a rongyot, és törli fel a pisi tócsát:-)
2011. júl. 12. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont 2,5 évesen nappalra, ez volt 1 hónapja, éjjel még mindig nem. Egyik napról a másikra lett szobatiszta, nem erőltettem egy percig sem.
2011. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.nappal 2évesen.pelenka nélküli 2év 3 hónap.

2.19 hónaposan.

3.nappal 23 hónaposan,teljesen 2 évesen.

2011. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam 16 hónapos korától nem kakil be, 2 éves és 7 hónapos volt, amikor nappalra szobatiszta lett. Kb. 2 hónapra rá a nappali alvásnál már nem pisilt be. A harmadik szülinapja előtt kb. 2 héttel lett ágytiszta.
2011. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, bő 1 hónapja bilizik nappal. Épp most alszik először pelus nélkül, kíváncsi vagyok, hogy ki fogja-e bírni.
2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 26 hónapos és egyenlőre semmi jele,hogy valaha szobatiszta lesz.

Ha leveszem a pelust róla,10-15 perc múlva már pisil bele a gatyába,és áll a pisitócsa felett.Nem szól ha pisilni kell.És ha bepisil akkor már nem tudok gatyát adni rá,mert csak a pelust engedi magára rakni.

2011. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!