Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le vagyok kötve, más is van...

Le vagyok kötve, más is van így? SZeretnék még dolgozni, vagy tanulni. De időben nem tudom megoldani a dolgokat. Nincs egy kis segítségem sem. Aki vigyázzon a gyerekőcre vagy hozza vigye hejettem. Mások hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyerköc?

Nekem sincs ki segítsen ezért fogtam és bölcsibe adtam ak icsot,hogy tujdka főálllásbanm unkát keresni. sikerült most minen ok.

2010. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 éves.páromnak olyan munkája van hogy nem tud alkalmazkodni.szüleim távol laknak tőlünk párom szülei nem élnek...bébiszitterre csak akkor futná ha tudnák magasbb fizuért melót szerezni.de az itt lehetetlen.vagy válalnék 4 órás melót de az sincs....mit lehet ilyen helyzetben tenni?ha nincs semilyen segítsége?sajnos egyik munakhelyen sem alkalmazkodóak...
2010. szept. 22. 11:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Enyém is ovibajár ha épp nem beteg.de oda is 8- ra bekel vinni 4 re értemenni.és délután is kel rá vigyázni ennyi gond...
2010. szept. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!