Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónap körüli gyermeketeket...

21 hónap körüli gyermeketeket lekötik már a rajzfilmek?

Figyelt kérdés
Az enyémet nem, csak az elején, amíg zene van, egyszerűen nem érdekli, de a mese olvasás sem, a mondókák és a zene ami leköti.
2010. szept. 16. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nem és nem is nézetjük vele. inkább elalszik rá pl. family guy csak az elejét szereti a dora meg ezeket nézi hétvégén reggel kb. 5-10 percig aztán megunja.


de az nem rajzfilm hanem foglalkoztató

2010. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kisfiam húsz hónapos. ő a kisvakondot, gyerekdalok és mondókák, pimpa kalanjai. ezeket szokta nézni de max negyed órát mert utána már nem érdekli. könyveket maga lapozza de azt sem sokáig. egyedül az iciri piciri könyvecske amit szokott hozni hogy olvassam fel neki egymás után kb ötször és ennyi. most nála a nagy kedvenc a kártya. autós állatos thomasos. egész nap pakolgatja öket
2010. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az és kisfiam 18 hónapos és a Bebe tv imádja
2010. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az én fiamat is a kártyák kötik le, vannak neki ilyen figurás kártyái, autók, házak, fák, állatok, ilyesmik vannak rajta, azt egy nap 20-szor kipakoltatja.

2010. szept. 16. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

szia, nálunk nincs tv-zés a kicsimnek, nálunk csa szobaantenna van, azzal nem fogunk mesecsatornát. de pl. tegnap a youtube-on kerestem egy frakk- epizódot, 8 perces, és azt végignézte, közben kommentálta, hogy vaúú meg nyaúúúú :)))

de sztem ez ygerekenként változó.

21 hónapos lesz 1 hét múlva

2010. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Family Guy-t néz a gyerek? Az szép..
2010. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

csak az elejét nézi meg amikor táncolnak nem nézi ...


egyébként mi van benne, még jobb mintha a sok örör parasztot nézné a tv2-n meg reggel birka mónikát a reggeliben.

2010. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretném én sem rászoktatni, csak kíváncsi voltam, hogy más kisgyereket ebben a korban érdekel e már a mese.

2010. szept. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!