Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam ujra a...

Hogyan szoktassam ujra a saját ágyába?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiam egyszerüen nem hajlandó aludni a kiságyában!!

Este vacsizunk ,fürcsi aztán irány az ágy.

Bekapcsolom neki a tv-jét és amikor elaludt kikapcsolom!!

De amint észrevette hogy kikapcsoltam már üvölt is és nem alszik már vissza!!

Ugy alszunk most 1 hete hogy ő a párommal alszik az ágyon én meg a kiságyából kiveszem a szivacsát és azon!!

Nagyon nem jó ez igy mert nov 1 től megyek vissza dolgozni és igy nem fogunk tudni normálisan aludni!!

Éjjeli fény is van a szobájában!!

Kérlek adjatok ötleteket ,mit tegyek!!

Nem lehetne már rendes ágyon altatni?

Köszönöm előre is a válaszokat!!


2010. szept. 12. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szüntesd meg a kiságyat és vegyetek norm heverőt neki. Már lehet, az enyém is az emeletes ágy alsó részén alszik.

Kérdéseim: Minek veki tv a szobájába? Marhaság volt hozzá szoktatni. A fényt értem,hogy nem tud aludni nélküle.

Sztoval bármit is ávtzotattok néhány hét sírást és rosz alvást most el kell visleni ahhoz,hogíyamikor visszamész dolgozni tudjatok laudni. sok soikert.

2010. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!