Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós kislány hogy szoktassam...

1 hós kislány hogy szoktassam vissza az ágyába?

Figyelt kérdés
amikor hazahoztuk a kórházból sokat fájt a hasa és sírt ezét magam mellé vettem kapott cseppeket a hasára és azóta nem fáj neki de nem marad el a saját ágyába hhogy szoktassam vissza?
2011. júl. 24. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hagyod sírni. Legfeljebb,ha nagyon sír,akkor simogasd meg,halkan beszélj hozzá,de ne vedd ki az ágyából. Néhány nap alatt megszokja az ott alvást.

Vagy alszol vele továbbra is egy ágyban,akár 3 éves koráig is.

2011. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szépen lassan szerettesd meg vele.

Elalszik melletted, tedd át az ő ágyába.Mikor álmos ringasd, majd tedd be az ágyába.

Amúgy még nagyon pici, szóval lehet csak rád van szüksége, nem pedig a kiságyat utálja:)

2011. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, nehogy hagyd sírni!!Semmi értelme!

Én nem hagytam, sokat aludt velem, most 10 hónapos és reggelig alszik az ágyában, csak ha rosszat álmodik akkor veszem át, de akkor sem szokik hozzánk, mert mikor nincs baja simán alszik.

Amúgy sem vagyok híve annak, hogy sírni kell hagyni, főleg hogy ilyen picike!!!

2011. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd sírni!!!!1 hónaposan olyan pici még....

Mikor elalszik tedd át az ágyába.Nekem a fiam még a mai napig cicivel alszik el és úgy megy az ágyába.Néha elég ha a hátát simogatom..... 16hónapos.

2011. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne hagyd sírni. Csak ne vedd ki az ágyból alvásidőben. Abban nyugtasd meg. Én ne legyen hirtelen, drasztikus változás. Pl legyen melletted a kiságy, ha van rá mód, illetve betehetsz mellé egy ruhadarabot (ne kimosottat, hanem amit hordtál már). Így érzi az illatod akkor is ha nem vagy mellette és könnyebben megnyugszik.
2011. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normalis, hogy kellesz neki!!Ne hagyd sirni!!Fektesd magad melle es dudorassz neki simogasd tedd a melledre.

Az lenne a fura ha nem kellenel neki!!!

Nem azt mondom, hogy szokasd magad melle es akkor is kosd magadhoz amikor epp jol el lenne egyedul is, de ha szuksege van rad akkor ki kell elegiteni a vagyait!!9 honapig minden rezdulesed erezte, most meg egyedul van hagyva.Ha sirni hagyod csak rosszat teszel vele nem pedig jot!!!

2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a kiságy a baja, még olyan picike. Nekünk kb 3 hónapig az ágy mellett aludt a mózeskosárban, hogy ha bármi van, ne kelljen a másik szobába szaladni, az etetés is egyszerűbb volt így. Aztán simán át tudtuk tenni a kiságyba, csak furcsa volt, hogy nem szuszog ott mellettünk. :D
2011. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Picike még, rád van szüksége. Én nem szoktatnám vissza.

Mi úgy aludtunk mindig mint a kismacskák, nyugi is volt éjszaka, nem kellett folyton a gyerekszobába rohangásznom. Amikor nagyobbak lettek, simán ki lehetett tenni őket.

2011. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sírni hagyás ebben az esetben nem az, hogy otthagyod és rázárod az ajtót! Csak épp nem veszed ki, ha elkezd nyüszögni, vagy éppen sírni. Az ágyban kell megpróbálni megnyugtatni. Simogatással, énekléssel, fenék paskolással. Én sokszor tettem hasra, és ütemesen pakoltam a popsiját. Megpróbálhatod a felvesz-letesz módszert is, de azt pl. a lányom személyes sértésnek vette, és még jobban üvöltött. Hidd el, nemsokára ki fogod tapasztalni, hogy ő hogyan tud elaludni, hogyan tudsz segíteni neki.

Segíthet egy textil vagy szundikendő, amit ölelhet. Én annak idején, mikor ekkora volt, anyatejet csepegtettem a lányom kendőjére, meg betettem a pólóm alá fél órára, hogy "anya szaga" legyen! :)

2011. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket megpróbálom őket remélem beválik:)
2011. júl. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!