Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vetkőzik az ágyban, hogyan...

Vetkőzik az ágyban, hogyan szoktassam le róla? 2 éves lányom ha betesszük az ágyába levetkőzik. Nincs melege, mert a szobában max 20 fok van. Mondanom sem kell nem szobatiszta és néha cudarul szétkeni a kakit. Blahhhh

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltunk: elbeszélgettünk vele szépen, rácsaptunk a popsijára, leszidtuk, simogattuk. Egyik sem vált be.
2010. nov. 1. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Body van még rajta?
2010. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A badyt tuti nem patentolja ki, igy a pelust sem tudná leszedni. Ha sima pelusa van, adj rá bugyipelenkát meg vékony harisnyát. Szóval uj cuccokat,amivel meggyülik a baja,ha leveszi. Hátha megunja. Amugy szerintem abba fogja ezt hagyni, valami hóbort lehet, lesz helyette másik:)
2010. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hálózsákból is kibújik?
2010. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dettó mint az én fiam. A 2. válaszoló gyermeke biztosan nem vetkőzik, mert akkor tudná, hogy egy patentos body nem akadály nekik. A fiam nyáron alvás előtt/helyett/után mindig levetkőzött, teljesen mindegy, milyen pelenka volt rajta, és össze pisilt/kakilt mindent. most már nincs ilyen gondunk, mert hálózsákban alszik, amit a cipzár alatt egy öltéssel összevarrok hogy ne tudja lehúzni. egyébként azt is vetné le.
2010. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

persze, egy body, egy cippzár semmi nekik már. Nekünk a kantáros nadrág vált be, azzal még nem tud elbánni. Szintén két éves, nálunk is volt már szétkent kaki, az elbeszélgetés nem segített, a leszidás, morcos, dühös arckifejezés sem. Legutóbb neki kellett lemosnia az ágyról és közben sokszor elmondtam, hogy fúj, ez milyen undorító. A védőnőnk tanácsolta, azt mondta, hogy amíg nem érzi undorítónak ,addig nem fogja zavarni sem és csinálni fogja.

Ja, kantárosból is csak az a jó, amelyiken a két lába között nincs patent. Én itt buktam el legutóbb...

2010. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van rajta body és harisnya is. Egyáltalán nem gond neki kikapcsolni :( A hálózsákot is leveszi sajnos. Már úgy adom rá,hogy hátul kelljen felhúzni, de így is lehúzza valahogy.
2010. nov. 1. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezért varrom meg a hálózsákot minden egyes alvás előtt. Egy öltés a cipzár kocsija alatt, és mindjárt nem tudja lehúzni. Próbáld ki, nekünk csak ez állította meg a vetkőzést.

Nappal pedig a cipő és a szandál a mumus, azokat veszi le egyfolytában. Múltkor sétálunk az Obiban, fiam egy ilyen beülős kocsiban, egyszer csak azt látom, hogy röpül ki a cipője jobbról. Szinte ugyanabban a másodpercben balra a másikat is megküldte. Otthon a szandit vette mindig le, azt úgy oldottam meg, hogy a felső csatnál rákötöttem egy cipőfűzőt azt pedig átkötöm a bokáján és csomóra van kötve. Még ne mjött rá, hogyan kell kioldani.

2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még valami. Ha fordítva adod rá a ruhát és hátul van a cipzár, akkor a két szélét megfogja a nyakánál és elkezdi tépni, a cipzár pedig lecsúszik egy kicsit, és onnan fogva nincs megállás. Mi is próbáltuk ezt a verziót, és egyszer kilestem hogy veti le.
2010. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó, akkor kedves Válaszoló abszolút egy cipőben járunk. Mindig öltözködik a alányom. Nappal is csak odahúzza a székét a cipősszekrény elé és mazsolázgat. Végül mindet felpróbálja minimum 1x. De legalább egész délelőtt elvan. Azt mondja: papolászik. Pakolászik. Annyira édi ilyenkor. Visszatérve az alváshoz, lehet hogy bevarrom majd neki én is.
2010. nov. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!