Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a saját ágyába?

Figyelt kérdés
Császáros voltam, így a saját kényelmem szempontjából a kisbabám mellettem aludt éjjel. Este mikor elalszik akkor becsempészem a kiságyába, de ott nem alszik sokáig kb 2-3 óra és már állva üvölt hogy vegyem ki. Fáradtan álmosan nem tudok mit tenni, kiveszem, magam mellé teszem (kinyithatós kanapé, férjem másik szobában alszik) és így alszunk tovább. Hajnalban ismét megébred, eszik, majd mikor ismét mellettem tud csak visszaaludni. Tudom, hogy én rontottam el, de tehetetlen vagyok. Sírni nem szeretném hagyni. 10 hónapos baba anyucija
2009. nov. 24. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a felveszem-leteszem módszert.Ha sír, nyugtasd meg, és hagyd a kiságyban, ne tedd magad mellé. Biztos, hogy több órán át fog majd tartani a dolog, de ha elfárad, el fog aludni. 5 percnél tovább ne hagyd sírni,akkor nyugtasd meg és tedd le aludni. Lehet, hogy pár napig eltart a dolog, de ha kitartó vagy, hidd el beválik.
2009. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettől baja? Nekem hasonló gondom van, de most iszonyú szeparációs időszakot élünk, nappal le se tudom magamról vakarni, jön utánam és a lábamba kapaszokdik, hogy egy lépést se tudok tenni. Ha éjjel ezt csinálja vele az embrer, nem lesz baja tőle?
2009. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!