Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám egész nap...

3 hónapos babám egész nap velem van kint a nappaliban. Evés után játszik, majd itt fordítom hasra, és alszik egy picit. Inkább ne szoktassam meg vele, hogy itt alszik kint? Vigyem be az ágyába? Csak fél órákat alszik.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ágyában alszik, kényelmesebb neked, mert nyugodtan tudsz tenni venni, nem kell attól félned, hogy mondjuk legurul az ágyról, vagy felkel, ahogy pakolászol, vagy ilyenek. Mi is csak fél órákat alszunk, de nekem sokkal jobb, hogy az ágyban, meg szerintem neki is. Egyébként ha neked így jó, szerintem nincs ezzel semmi baj.
2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy neki és neked jó. Az én kislányom 3 hós koráig bárhol elaludt, utána viszont igénylete az ágyát, és már csak ott alszik, ha itthon vagyunk. Kialakítja ő magának, ahogy megfelelő. Nagyon okosak! :)

5 hós babás

2009. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is tedd a kiságyba:)
2009. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is most szoktasd meg vele a kiságyban alvást, később neked is és neki is könnyebb lesz. ha álmosodik és leteszed a kiságyba, hamar aludni fog. később már tudni fogja ha kiságyba került, nincs mese, aludni kell. az én fiam is tudja ezt. néha van nyüglődés, akár fél óráig is pakol rakodik a kiságyban, forgolódik, kiabál, de aztán egyszercsak elalszik, ha nem megyünk be hozzá:-) így aztán én csinálom a dolgomat míg ő pihen.
2009. máj. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is mindig a szobában van,a földön ,takarón./4 hós/Ha elalszik,ott alszik.Az egész éjjelt a kiságyba tölti és szerintem ez a lényeg.MAjd ha egy nagyot alszik,délután,szerintem ráérsz akkor ágyba rakni-én igy fogom.Kis időkre én se akarom berakni.
2009. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!