Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a babámat az ágyába?

Figyelt kérdés
Beteg volt a babóm és sajnos szinte óránként kelt a 3 nap alatt éjszaka.És már az utolsó naqp annyira kivoltam merülve hogy nem tettem vissza a kiságyába hanem elaludtam szopi illetve altatgatás alatt és ott aludt velünk a kicsi. Mostmár rendben van de mégsem akar a kiságyában aludni ha a hajnalui szopi után viszateszem csak forgólódik és előbb utóbb sír is.Mivel a férjemnek kemény a munkája inkább visszatettem eddig csak ne sírjon hogy ő tudjon pihenni. Ez az elmúlt 2 éjjel volt. Van még esély hogy visszatudom szoktatni?Este az ágyában alszik el...5 hós
2008. okt. 31. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyan ezzel a dologgal küszködöm,mi még csak 4hónaposak vagyunk,de nem tudom milesz.Én a babával alszok de annyira ki vagyok merülve ,lévén,hogy nekem semmit sem alszik a baba nappal,hogy lusta mód én is beteszem magam mellé az ágyba sőt van ,hogy cicin alszik el.Már most kezdek aggódni,mert egy eszköznek használja a cicit és lassan nem is alszik el nélküle.nem tudom én sem mit csináljak,mert közben annyira ki vagyok már,hogy sokszor minden porcikám fáj.Ha tudsz valamit üzenj majd.köszi
2008. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok így...üzenek ha kapok választ.
2008. nov. 1. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!