Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjátok meg, akiknek...

Hogyan oldjátok meg, akiknek nincs segítsége?

Figyelt kérdés
Ha betegek a gyerekek, nem tudnak óvodában menni, és nincs segítségetek, hogy oldjátok meg? Egyszerűen nem tudjuk ezt tovább csinálni, az egyik héten a férjem van táppénzen, a másik héten én, egyikünk el fogja veszíteni az állását.
2021. nov. 25. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ebben a helyzetben vagyunk, csak a férjem és én vagyunk, se nagymama se ismerős nincs. A lányunk most kezdte a bölcsit.

Nehezen, felváltva vagyunk táppénzen. Sok vitamin, egészséges étkezés, sok friss levegő, aztán valahogy majdcsak megszokja az immunrendszere a közösséget.

2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
elvan otthon egyedül, én simán eljövök melóba
2021. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kettes: óvodásról van szó, azok 3-6 év közöttiek, őket nem lehet otthon hagyni egyedül órákra.


A kérdésre válaszolva: nekem egy fokkal egyszerűbb, home office van. De kisgyerek mellett nem egyszerű, hogy itthon is van anya, de "nincs" is. Mert baromi nehéz így lefoglalni, sokszor éjjel csinálom amit csak lehet (ugye ilyenkor minimális alvás mellett kell mindent megoldanom). Plusz az étkezésre jobban figyelünk, hogy minél jobb minőségű ételt együnk, vitaminok, mozgás stb. Sulira már jobb lesz, a sulisom alig beteg szerencsére már. Ezt a pár évet kell valahogy kihúzni a betegségekkel.

2021. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
igen, én is az óvodáskorú 5 éves gyerekemről beszélek
2021. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Váltott műszakban dolgozunk. Máshogy mi sem tudnánk megoldani, így viszont mindig van valaki itthon, nem kell szabit kivennünk.
2021. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van neked gyereked hülyét csinálsz itt magadból...
2021. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ezért fel is jelenthetnek téged.
2021. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 4esnek szólt!
2021. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
#5 váltott műszakban hogy van, amikor épp egyikőtök indul de a másik még nem ért haza?
2021. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Home officeban vagyok, vagy felváltva az apjával, bár nálunk.kb havi 1x beteg de így is kellemetlen már nekünk is. Most itthon van egész héten hétfő kedd a férjem volt vele szabin, szerda óta én home officeban. De most lassabban jön ko belőle, még mindig nincs valami jól, esélytelen, hogy hétfőn menjen, de jövőhéten mind a kettőnknek fontos határidős hete lesz, szóval nem tudjuk hogy oldjuk meg.. :(
2021. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!