Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyári szünetben hogyan oldjáto...

Nyári szünetben hogyan oldjátok meg a gyerekelhelyezést? Ha nincs segítség?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Nálam nehéz ez a dolog. Anyukám meghalt 4 hónapja a picik rám, és a nővéremre, meg a nevelőapámra maradtak, a nevelőapám is beteg, így ő kiesik a segítő kezek szitájából, a nővérem kórházba meg kezelésekre hordja, így gyakran ő is.

Óvoda, bölcsöde, segítenek a szomszédból is, meg a kereszt szülők is.

2009. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk unokatestvéreméknél vannak most kicsit gyerekek. Nagymamákra nem lehet számítani, így marad a hosszas szervezkedés, hogy mikor ki tud időt szakítani rájuk. A szülők összesen két-két hét szabit tudnak kivenni, ezt is úgy spórolják mindig ki nyárra. Egy hetet lesz otthon egyikőjük, egyet másikójuk, és a harmadikat együtt töltik, nyaralnak, ilyesmik. A maradékot igyekeznek úgy kitölteni, hogy szomszéd néni, keresztanyu ha kitud venni egy-egy napot, illetve én vagyok velük.

Én szívesen vállalok nyári szünetben egy kis zsebpénzért idegen családokban is "bébiszitterkedés", így abszolút nem okoz gondot.

2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!