Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjátok meg a kicsi...

Hogy oldjátok meg a kicsi alvását ebéd után,ha nincs segítség es menni kell a nagyobbért a suliba?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magamra kötöm, ha sétálós nap van és mire elérek az suliig, alszik, meg vissza is.


Ha rossz idő van, az autós hordozóban alszik el, amikor hazaérünk, meg átteszem a kiságyába.


Vagy, addig fenn van, amíg elmegyünk a bátyusért és utána alszik.


Nem csinálok belőle túl nagy ügyet.

2020. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
4-ig van iskola, addig csak nem alszik a kicsi
2020. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nalunk ez nem opcio. 2 evesrol van szó es a nagyobb ma pl 1:20ig van.
2020. szept. 28. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor lefektetném még dél előtt, és felkelteném 1.10-kor és spuri. Vagy megpróbálnám kihúzni az alvást hazaérésig. Amúgy többek között ezért volt a lányom napközis. Szerencsére még élvezte is.
2020. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem korábban fogom letenni aludni es majd ébresztem. Problémás lesz, mert 3orakat szokott aludni. Ha csak az utan tenném le,akkor az már késő, este később fekszik es reggel megint csak ébreszteni kell. Köszi a válaszokat 🙂
2020. szept. 28. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Babakocsival elvittem sétálni, mire az ovihoz (később sulihoz) értünk, addigra aludt. Nálunk be lehet tolni a babakocsit az előtérbe vagy az udvarra. Hazafelé is tud szundizni, meg kint az udvaron, a jó levegőn kipihenhette magát.
2020. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi autóval járunk a nagyért kettőre. Sokszor kénytelen vagyok a kocsiban altatni. Kertes házban élünk, beállok az udvarba és ott alszik tovább. Ha ez nem opció, akkor később próbálnám letenni. (Az enyém is két éves, szerintem nem aludni el dél előtt.)
2020. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Ha mélyen alszik, akkor át szoktam emelni a babakocsiba és ott kényelmesen alhat tovább, akár bent is.
2020. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Ebből nem kell ügyet csinálni beteszed babakocsiban azt ha álmos kicsi elalszik ott is .
2020. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Autóval járunk,mert nincs közel. 2 éves elmúlt , egy éve nem ült babakocsiban,aludni meg kb fél éves kora óta nem aludt benne, csak a saját ágyában. Ha később altatom el,akkor este később alszik,igy reggel kell ébreszteni,hogy megint indulni tudjunk a suliba. Eddig volt segitsegem, most ez megszűnt. De megoldjuk. Mindenkinek megy a zöld es köszi
2020. szept. 29. 06:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!