Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamnak ebben a hónapban...

A kisfiamnak ebben a hónapban veszem meg az első cipőjét4 Ki is néztem egyet, de nincs benne haránt boltozat! Most akkor az a jó ha van boltozat, vagy az a jó ha nem? Mi alapján válasszam a megfelelő cipőt?

Figyelt kérdés
Amúgy elephanten márkájú a cipő.
2010. szept. 1. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Elephanten nagyon jó márka, a haránt-emelő meg nem is szükséges egy egészséges lábú gyereknek. [link]
2010. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Harántemelő csak orvosi utasításra kell,egészséges lábú gyereknek felesleges.Anélkül tud erősödni a talp izomzata.
2010. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NE vegyél harántemelős cipőt. Én is azt vettem ( a legjobb szándékkal ) a lányomnak. És pont azért lett lúdtalpas az ortopédorvos szerint.
2010. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kisfiamnak csak is kizárólag Elefanten cipőket veszek. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Nem kell harántemelő.
2010. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, hogy megkérdezem, hogy mi az haránt emelő? ami a talpa belső részénél van (ahol a lúdtalpat is nézik), az a kis párnácska?
2010. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mármint a cipőben van a kis párnácska, nem a gyerek talpán
2010. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előzőnek: igen, az


Az Elephanten nagyon jó, vedd meg nyugodtan!!!

2010. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!