Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen első lépés cipőt...

Milyen első lépés cipőt vegyek laza izületű 11 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Ma voltunk ortopédián és a doktornő megálapította, h lazák a kisfiam izületei, ezért a bokát tartó magasított cipőt ill. szandált ajánlott kisfiamnak első lépés cipőnek. DE ezeknek mind merev a talpa, ahogy most néztem a neten, a puha talpú kiscipők nem magasítottak, az neki nem lesz jó.

Hol találok neki megfelelőt?


2011. márc. 23. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi gyerekcipő boltban vettük az első cipőjét. Az eladó segített kiválasztani. Keress egy ilyen "szaküzletet".


[link]

2011. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem a Deichmann-ban az Elefanten cipőket, mert már többen ajánlották ezen az oldalon.

Tényleg nagyon jók! Könnyű, és hajlékony a talpa, van belőle olyan is, ami tartja a bokát.

Nézd meg, biztos találsz megfelelőt!

2011. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2011. márc. 24. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam első szandija linea (lassan kinövi), az eladó szerint ezt a siesta gyártja, 3 csatos, tartja a bokáját, a talpa simán hajlítható, nekem a gyerekorvos a siestát ajánlotta (nem volt gond a lábával egyébként, csak szerettem volna jó szandit venni), de a linea kicsit olcsóbb volt. Én ezekre szavazok inkább.
2011. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem Te félreértetted ;) azok a puha talpú cipők nektek nem jók, nektek olyan merev talpú kell ami könnyen hajlik. így értette a dokitok a puha talpú cipőt :)


Elefanten nagyon jó márka, de falconnak is van kifejezetten első lépés cipője.


[link]


azért olyan furcsa az eleje, mert nem tud benne a baba lábujjhegyre állni :) kisfiamnak ilyenje van, ő nagyon szereti!

2011. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Salus!

Mi gyógytornára jártunk a kisebbikkel, és ezt ajánlotta a gyógytornász, mert ezek nagyon jó kis cipők, rendesen tartják a bokát, nem engedik bedőlni, így később a lúdtalp is elkerülhető.


Elefantenünk van egy jópár, főleg a nagynak, de egyik sem tartja a bokát, nem "merevített" a bokarész.


A nagyobbik első lépéscipője amúgy Asso volt.

2011. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is Falcon volt az első cipője, nagyon szerette. Most tavasszal újra azt fogunk venni. Az én kislányomnak is lazák az izületei (hypotón).

2. oldal 2. sor 1. cipő volt nekünk:

[link]

2011. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk meg a 3.oldal első sor 3. cipő :)
2011. márc. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk döntőékes volt, most voltunk a héten ortopédián. Meg kell válnunk tőle. 2 éves korig, ha nincs gáz, nem kell a doki szerint korrekciós cipő. 2 éves korában megnézi, ha kell, onnantól hordunk döntőékeset. Addig magasított, kemény kérgűt még a lakásban is.Nyáron pedig természetes, egyenetlen talajon járás. Azt hittem, jót teszek a döntőékkel, nagyon pártoltam a döntőéket. Hozzáteszem, kicsit "O" a fiam lába és néha a bal lábával befelé csámpázik.Ezért is váltunk.
2011. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs! Szóvl nem vegyél döntőékest, csak ha a doki mondja. Ne legyen Siesta, Supi, Dr.Leo... Hogy milyen legyen, abban sajna nem tudok segíteni.
2011. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!