Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beba koszmó elleni sampon,...

Beba koszmó elleni sampon, még az első kisfiamnak vettem, de elég sok megmaradt, merjem még használni? Lekopott róla a szav idő, kb 2,5- 3 éve vettem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kidobnám és vennék másikat. Ugyan nem tudom, hogy milyen árban vannak ezek, mert még a picur a hasamban van, de nem hinném, hogy eget verő drága egy ilyen termék.
2011. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
ne használd!én ugyanilyet vettem,elvileg kibontás nélkül 3 év,kibontás után 1 év a szavatosság.most vettem 2100 ft-ért.
2011. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem használnám, ám nem egy olcsó termék kedves első válaszoló 2200,-.

Mi is ezt használtuk, ha 1 éve bontottad volna fel, akkor azt mondom igen, de mivel több, mint 2 éve, így nem használnám.

2011. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Erre gondolsz? Mert ez babé. Nekünk ilyen van.

[link]

Én biztos felhasználnám, csak előtte letesztelném a saját fejemen. Ha nincs fura szaga, nem változott az állaga, és nem irritálja a fejbőrödet, akkor tuti semmi baja.

És 1 év felbontástól? Ugyan már! Ki garantálja nekünk, h a futószalagtól a fürdőszobánkig még senki se szagolt bele a kupak felnyitásával? Nekem még semmi se romlott meg a polcomon, pedig van amit már régen vettem. Persze nem 10 évvel ezelőtt.

2011. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, és kedves Első! Ez egy elég borsos árú termék, de a legjobb a koszmóra! Érdemes lesz beszerezned, szinte senki se ússza meg. Jusson majd ez eszedbe, ha a picidnél is jelentkezik.

Az olajozás semmire se jó. Csapzott lesz tőle a haja, meg még a koszmó is marad.

2011. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éve használjuk, most már csak pont azért, mert még félig van a doboz és nem akarom kidobni. Semmi gond vele, a samponok, tusfürdők nem olyan romlékony cuccok azért.
2011. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kell. Nem is gondoltam, hogy megfogjuk úszni. Én spontán nem használnék 2-3évvel ezelőtt felbontott terméket. A kérdésre válaszoltam. Mindegy :)


Amúgy ezt a terméket DM-ben, Cora-ban és egyéb helyeken is belehet szerezni ?

2011. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszertárban kapható!
2011. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs furcsa szaga, hanem olyan (szinte semmilyen), mint alapban es az allaga is olyan, akkor en hasznalnam.

Ugyanezt a sampont tavaly februarban vettem meg a fiamnak, alig fogyott belole, elpakoltam, hatha visszajon a koszmo. De nem jott vissza, egy honapja talaltam ra a szekreny melyen. En elovettem, semmi valtozas nincs rajta, hasznalom. De igaz, hogy ez meg nem ket-harom eves.

2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!