Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy sampon első használatra...

Ha egy sampon első használatra nem habzik rendesen, akkor később sem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy egy idő után megszokja a fejbőröd és jobb lesz. A Vichyt (zsíros hajra) használtam, rengeteg jó tapasztalatot olvastam, de nekem még egy mosás alkalmával harmadszorra is alig habzott, pedig eleget raktam rá.
2009. jún. 13. 16:56
 1/4 anonim válasza:
A kérdésre a válasz nem, de miért akarod, hogy habzon, nem attól tisztít, sőt a SLS ami ezt okozza egyesek szerint káros is. (nincs alátámasztva)
2009. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel újat mondtál. Én eddig meg sem kérdőjeleztem azt, hogy kell e hab. A fodrászomnak is mondtam, hogy nem habzik, erre azt mondta, hogy akkor cseréljem le a sampont. És azt olvastam, hogy a szennyeződések a habbal együtt távoznak:

[link]


Akkor most nem tudom hogy van ez.

2009. jún. 13. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

De kell, hogy habozzon. Ha 1.re nem, akkor még 2x ismételd meg. Egyébként mesterfodrász, hajgyógyász is 3x mossa meg a hajat.

1.: zsírtalanít

2.: tisztít

3.: ápol, meg ilyesmi.

Szóval érdemes, ártani nem fog ártani, én is így használom.

2009. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom! :)
2009. jún. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!