Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszat teszek a kisfiamnak...

Rosszat teszek a kisfiamnak azzal, hogy nem járunk játszótérre?

Figyelt kérdés

Október végén lesz 2 éves. Nagyon megkésett volt a mozgásfejlődése. Ülni is csak 13 hónaposan tanult meg, járni 16 hónaposan. Így addig értelemszerűen nem mentünk, mert még hintázni se tudott volna. Aztán meg jött a járvány.

Kisvárosban élünk, csak egy játszótér van, ami mindig tömve van.

Kertes házunk van. Az udvaron van minden, ami érdekelhet egy kisgyereket (hinta, csúszda, trambulin, homokozó stb.) Nagyon szeret kint lenni.

Van így más anyuka is? Nem éri valamilyen hátrány a kisfiamat?

Köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 24. 22:23
1 2 3
 21/24 Derjaderja ***** válasza:
71%

Ja aha, ezt az a típus írhatta, aki nekem iszonyú gúnyosan odakommentelte, hogy nem is vagyok anya, ha heti 1x 4 órát baby sitterrel van a gyerek.


Ezek ilyen nyomorító belső kényszerektől szenvedő emberek, aki nem érti más hogy lehet szabadabb.


Ráérés.... en mashol írtam hogy egy nagy házra csomót egyedül vagyok, párom láncban 24-ezik sokszor, segítség nincs, nagyszülőket is mi segítjük valamennyire, dolgozom kötetlen munkaidőben 2 hónapos kora óta. Mégis viszem a gyereket mindenfelé, mert ezt igényli.


Hiába mindenki szerint óvodás korig nem érdekelnek mást, én nem értem ezt, itt a másfél éves lányom meg a szomszéd lány pl egymás után kiabálnak, együtt bohóckodnak a kerítésnél. Szembekislánnyal, akivel egy hónapban születtek, szaladnak egymás felé. Kutyasétás pajtik lányait is messziről megieri, nevét kiabálva szalad hozzá. Ahogy gyereksereget lát, szalad a tömegbe. Balcsin is egyszer csak beült 2 homokozó fiú mellé játszani, 10 percig fel se nézett, hol vagyunk. Meg amiket fentebb írtam.


Én kb a gyereknem csinálok programokat, az anyukák nekem nem hiányoznak általában.


Nem értem,mért hiszi vki hogy minden gyerek ugyanolyan....

2020. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is az 1 éves már keresi más gyerekek társaságát. Jó persze nincs az a tipik együtt játszás de nagyon élvezi ha gyerekek között van.
2020. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
Mi se nagyon járunk játszótérre de sokat mozog azon kívül is. Már én is gondoltam rá ez mennyire hátrány, de nem igazán találom fel magam ott. 3,5 éves, bölcsibe jár. Szoktunk biciklizni, labdázni hasonlók egy nagy pályán. Ha sokan vannak a játszótéren azt nem szeretjük, ha már csak 2-3 család van a gyerekkel és a normális fajta akkor megyünk és maradunk többet, de nem részesítem előnyben ezt a dolgot
2020. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Van a kertben is pár játék de azért mi sokat megyünk játszótérre is. Változatosan, minél több helyre. Más játékok vannak, nekik is érdekesebb így, mint mindig ugyanaz. Társaság nem izgat senkit, nem amiatt megyünk.
2020. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!