Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szóltok ehhez a tökéletes...

Mit szóltok ehhez a tökéletes anyukához?

Figyelt kérdés

Mi a férjemmel már a padlón fetrengve várjuk a válaszait a kérdésekre! :))))


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


2010. júl. 17. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
ÁÁ,kész.. Én is írtam neki. Azt se tudja mi a valóság ezen téren. Hogy is írta? Elégedett 8 hónapos fiam... Remélem kap egy-két virtuális pofont.
2010. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik időpontban is írtato? Első vagyok.
2010. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A férjem épp szomorkodik, hogy nem válaszol... :))) Eleinte felháborodtunk rajta, de már nevetünk... De már azt sem, mert ébredezik a gyerkőc, és megyünk vele a Palatinusra :))


Szép napot Neked/Nektek! :)

2010. júl. 17. 16:01
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Már ne is haragudjatok, de magával a kérdésével maximálisan egyetértek! Az, hogy utánna a stílus enyhén szólva is közönségessé vált, az más kérdés, és nekem sem tetszik! Amúgy, ha tetszik, ha nem, be kell valljuk magunknak, hogy sok problémát mi okozunk saját magunknak, mert pillanatnyilag a tüneteket kezeljük, de ezzel a probléma nincs megoldva! Mindenki követ el hibákat, sőt kell is, hogy elkövessük őket, mert csak abból tanulunk! És amennyire lehet, valóban előre kell gondolkodni! Persze tudom, ez nem mindig sikerül. Szép napot mindenkinek! És ne szapuljuk már egymást folyamatosan! Komolyan mondom, rosszabbak vagyunk mi, anyukák,mint a hímzőegyesület pletykálkodó, és egymást folyamatosan kibeszélő öreglányai!
2010. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a kérdéssel van a gond. A stílusával.


Első mit kérdeztél, mert nem értem a kérdésed.

2010. júl. 17. 16:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Na, viszont nem tudom megvárni a válaszod, bocsi, mert készülődnünk kell. Szép napot továbbra is mindenkinek.
2010. júl. 17. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Azt kérdeztem melyik a Ti válaszotok? Mikor írtátok ki? Palatinusra? De irigy vagyok:)... Jó szórakozást! Mennyi most a belépő felnőttnek? Habár rákeresek az oldalukra...
2010. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

akkor Te sem vagy más mint a kérdező....

oda irhatod a véleméned de ezért nyitni egy külön kérdést nem szép dolog.

2010. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez az anyuka nagyon nem tudja miről beszél!!Amikor az én fiam(7hónapos).3hónapos koráig délután 4-től este 11-ig üvöltött,és hajnali 1kor hajnali 4ig tovább folytatta akkor én is panaszkodtam mert nem tudtam aludni semmit!!És nem volt segítségem sem!!Most a fogai vannak a soron,és már 4napja nem alszom csak 1-2órát naponta!!És igen is panaszkodom mert lehet hogy nincs türelmem már hozzá.Én inkább az a fajta vagyok aki panaszkodik mint hogy nem szól semmit és után megveri a gyerekét!!
2010. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem tudok rákattintani erre, vagyis de, de csak a főoldalt hozza ki, nem a kérdést, és nem találom a kérdések közt se....lehet, hogy törölték?
2010. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!