Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudom felkészíteni a...

Hogyan tudom felkészíteni a kisfiamat az életre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mostanában nagyon hamar kezdik a szexuális életet meg az iskolákban is drogoznak nem is beszélve a diszkókról stb. Vidéken is de főleg a fővárosban. Még csak 8 hónapos, de mostanában állandóan ezen gondolkodom és ez csak rosszabb lesz mire mi odajutunk.

Szerintetek az jó ötlet, ha a szexről elég korán, nyíltan beszélünk vele, nem tiltom semmitől megszállottan, mert akkor tuti h csinálni fogja. Még akár abban is benne lennék h 1 füves cigit elszívjon, és elmondanánk neki, h ez miért rossz. szóval hogyan érhetem el azt, hogy ne féljen szólni ha valami van vele, ha barátnőjéval le akar feküdni meg ilyenek?

Ti hogyan csináljátok?


2008. nov. 10. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
sztem ien felfogással anyatej helyett 80%-os háziőáleszt kellett vna adni neki-.-
2010. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!