Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az természetes, hogy a hangula...

Az természetes, hogy a hangulatgörbém olyan kb. mint a színuszgörbe?

Figyelt kérdés

Csak kb. még hullámosabb. :-o


13/F


2010. máj. 29. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A te korodban igen, de majd kinövöd (nem bántani akarlak, hanem tapasztalat)
2010. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami oka? Vagy csak úgy általában?
2010. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak úgy általában. Egyik pillanatban vigyorgok, 5 perccel később élni is alig van kedvem.
2010. máj. 29. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi, kamasz vagy, ilyenkor mindenki meg van érzelmileg kattanva. Kösd le magad valamivel, hogy ne gondolkodj fölöslegesen olyan dolgokon, amik elszomorítanának.
2010. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is a végletek embere vagyok :D

egyik pillanatban még képes vagyok 10 percig valamin röhögni,aztán mindentől elmegy a kedvem sőt csak a haláltól nem...

13/L

2010. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit off: nagyonnagyon jó "hallani" , tehát inkább olvasni, hogy 13 éves létedre hallottál már a sinus-görbéről. :) (Bár lehet ez ma már általános iskolás anyag, én most vagyok 21 éves, nekünk csak kb gimi 3.ban jött elő, 15-16 évesen. :)

Amúgy meg teljesen természetes, kamaszodsz. :)

2010. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:04

velem is ugyanez van:D

de a másik meg az amikor egésznap fel s alá járkálok mert nem tudom,hogy mit csináljak.ha bekapcsolok egy filmet akkor megunom.ha elkezdek játszani megunom.xD

amugy igen ez tök normális.:Dbrtnmnek ez sokkal rosszabb.van amikor minden ok nélkül egésznap sír.:S:S

13/L

am.nem tom,hogy hova jársz suliba,de én még nem hallottam a színusz görbéről,de kíváncsivá tettél,szóval utánanézek:D

2010. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:04-es vagyok az előzőnek

igen én is van mikor 1 nap vagy 3x bőgök

ez teljesen normális

2010. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!